Masterchef Merve Morova kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin fenomen yarışması Masterchef yeni sezonuyla izleyenlerin karşısına çıktı. Birbirinden iddialı ve hamarat şef adaylarının yarışmacı olabilmek adına verdikleri mücadele yeniden ekranlara taşınmaya başladı. Merve Morova da bir üst tura çıkabilmek adına jüri karşısındaydı. Peki, Masterchef Merve Morova kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 02.07.2022, 22:20 Burak ZİHNİ
Masterchef Merve Morova kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Merve Morova kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Merve Morova olarak açıklandı. Peki, Masterchef Merve Morova kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.Masterchef Merve Morova kimdir?

Yemeğinde tadım kaşığına dikket ederek elenmekten kurtulan Merve Morova 30 yaşında. İnsan kaynakları uzmanı. 4-5 senedir mutfakta. Masterchef'i kendisini bulduğu yer olarak açıkladı. Serüvenini alaylı bir isim olarak sürdürmek ve başarılı olmak isteyen güzel yarışmacının Instagram hesabı @merve_morova'dır.

Masterchef Merve Morova

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?