Masterchef Pınar Ilgın Siren kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'de televizyon ekranlarının en çok sevilen yarışmalarından biri olarak başladığı yeni sezon devam eden Masterchef'e birbirinden iddialı yarışmacı adayları katılıyor. Her anı büyük bir çekişmeye sahne olan programda Pınar Ilgın Siren de hünerlerini sergiledi. Peki, Masterchef Pınar Ilgın Siren kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 01.07.2022, 20:30 01.07.2022, 20:44 Burak ZİHNİ
Masterchef Pınar Ilgın Siren kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Pınar Ilgın Siren kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Pınar Ilgın Siren olarak açıklandı. Peki, Masterchef Pınar Ilgın Siren kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.Masterchef Pınar Ilgın Siren kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Pınar Ilgın Siren 35 yaşında. Sakarya'dan katılıyor. Fıkfık ile kendini göstermek istedi. Profesyonel mutfağa geçiş yapmak istediğini ve bunun için geldiğini söyledi. Yemeğin kendisine yaradılıştan yüklendiğine inanıyor. Evli. Instagram hesabı @pinarilginsiren'dir.

Masterchef Pınar Ilgın Siren

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?