Masterchef Seda Gül kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

TV8'in fenomen yarışması Masterchef Türkiye'de ön elemeler devam ediyor. Son 16'ya kalmak isteyen yarışmacı adaylarının kıyasıya mücadelesinde her an çok kritik. Kendisini bir üst tura taşımak isteyen şef adaylarından biri de Seda Gül oldu. Peki Masterchef Seda Gül kimdir? Kaç yaşında, nereli, kariyeri ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 21.07.2020, 22:11 22.07.2020, 06:20 Burak Zihni
Masterchef Seda Gül kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliklerini üstlendiği Masterchef'te ön elemelerin beşinci  gününe gelindi. Bu akşam da izleyicileri ekran başına kilitleyecek olan fenomen yarışmada artık son yarışmacılar kendilerini üçlü düelloya yükseltecek yemekleri hazırlamak için ocak başına geçecek. Beş dakikada bir üst tura kalmak isteyenlerden biri de Seda Gül oldu. Peki, Masterchef Seda Gül kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.
 


Masterchef Türkiye Seda Gül kimdir? 

Bu akşam Türkiye'nin önünde jüri karşısına çıkacak olan ve üçlü düelloya kalabilmek için beş dakika süresi bulunan Seda Gül, 20 yaşında. İstanbul'da öğrenci. Aslen İzmirli.

Yorumlar (4)
Sevgi 12 ay önce
O ,BENİM DUNYA TATLISİ LİSE ÖGRENCİLERIMDEN BIRISI.
Aslan 11 ay önce
Sevgı sedanın ınsragramını verıröısın
Mine 12 ay önce
Hangi okul hocam ben instagramını bualamadımda
Abdullah 12 ay önce
Tatlı, baklava, kurabiye, yüzün hep gülsün.
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?