Masterchef Sedat Tunçer kimdir? Kaç yaşında, nereli, fotoğrafları ve Instagram hesabı

Birbirinden iddialı yarışmacı adayları ile adından söz ettiren ve yeni sezonuna da bomba gibi giren Masterchef Türkiye'de elemeler devam ediyor. Üçlü düelloya kalmak isteyen isimlerden biri de Sedat Tunçer oldu. İnternette araştırmalar da başladı. Peki Masterchef Sedat kimdir? Kaç yaşında, nereli, fotoğrafları ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 18.07.2020, 19:58 Burak Zihni
Masterchef Sedat Tunçer kimdir? Kaç yaşında, nereli, fotoğrafları ve Instagram hesabı

TV8'in sevilen yarışması Masterchef Türkiye'nin elemeleri devam ediyor. Yapılan yemeklerin ardından şefler kararlarını veriyor ve kimi adaylar üzülüyor kimisi de seviniyor. Ateşten gömlek giyen yarışmacı adayları da olumlu not alabilmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmak zorunda. O isimlerden biri de Sedat Tunçer oldu. Kendisi hakkında da araştırmalar yapılmaya başlandı. Peki Masterchef Sedat Tunçer kimdir? Kaç yaşında, nereli, fotoğrafları ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

 

Masterchef Türkiye Sedat Tunçer kimdir? 

Bu akşam kendisini Türkiye'ye ispat etmek isteyen Sedat Tunçer aşçılık yapmaktadır. İnternette yayınladığı videolarla adından söz ettirmektedir. Birçok programa katılmıştır. Dünyayı gezerek yemeklerini de öğrenmiş ve uygulamıştır.  Seyahat etmeyi çok seven, kafaya takmayan, barıştan vazgeçmeyen ve huzuru terk etmeyen bir kişiliği var.

 


Masterchef Türkiye Sedat Tunçer Instagram hesabı

Yeni sezonun en iddialı yarışmacılarından biri olarak bu akşam kendisine verilen sürede en iyisini yapmak isteyen Sedat Tunçer aktif bir Instagram hesabına sahip. Kendisini bin 4 bin 101 kişi takip ederken 2 bin 682 hesap da listesinde yer almaktadır. @sedatchef profilinden takip edebilirsiniz.

masterchef seda tunçer

masterchef seda tunçer

masterchef seda tunçer

masterchef seda tunçer

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?