Masterchef Selin Aydın kimdir? Kaç yaşında, nereli, fotoğrafları ve Instagram hesabı

Şef olmak isteyen birbirinden iddialı yarışmacı adaylarının kıyasıya mücadelede yeni güne gelindi. TV8'in fenomen yarışması Masterchef'te şampiyonluğu hedefleyen isimlerden biri de Selin Aydın oldu. Peki, Masterchef Selin kimdir? Kaç yaşında, nereli, fotoğrafları ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 18.07.2020, 21:19 18.07.2020, 21:27 Burak Zihni
Masterchef Selin Aydın kimdir? Kaç yaşında, nereli, fotoğrafları ve Instagram hesabı

TV8'in sevilen yarışması Masterchef Türkiye'nin elemeleri devam ediyor. Yapılan yemeklerin ardından şefler kararlarını veriyor ve kimi adaylar üzülüyor kimisi de seviniyor. Ateşten gömlek giyen yarışmacı adayları da olumlu not alabilmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmak zorunda. O isimlerden biri de Selin Aydın oldu. Kendisi hakkında da araştırmalar yapılmaya başlandı. Peki Masterchef Selin Aydın kimdir? Kaç yaşında, nereli, fotoğrafları ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

 

Masterchef Türkiye Selin Aydın kimdir? 

Bu akşam kendisini Türkiye'ye ispat etmek isteyen Selin Aydın 29 yaşında. Evli ve bir çocuğu var. Adı Toprak. Özel sektörde çalışıyor. 


 

Masterchef Türkiye Selin Aydın Instagram hesabı

Yeni sezonun en iddialı yarışmacılarından biri olarak bu akşam kendisine verilen sürede en iyisini yapmak isteyen Aykan Akçan aktif bir Instagram hesabına sahip. Kendisini 14 bin 300 kişi takip ederken bin 574 hesap da listesinde yer almaktadır. @selinozturkaydin profilinden takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?