Masterchef Tugay Yazıcıoğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin fenomen yarışması Masterchef yeni sezonuyla izleyenlerin karşısına çıktı. Birbirinden iddialı ve hamarat şef adaylarının yarışmacı olabilmek adına verdikleri mücadele yeniden ekranlara taşınmaya başladı. Tugay Yazıcıoğlu da bir üst tura çıkabilmek adına jüri karşısındaydı. Peki, Masterchef Tugay Yazıcıoğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 01.07.2022, 22:26 Burak ZİHNİ
Masterchef Tugay Yazıcıoğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Tugay Yazıcıoğlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Tugay Yazıcıoğlu olarak açıklandı. Peki, Masterchef Tugay Yazıcıoğlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.Masterchef Tugay Yazıcıoğlu kimdir?

Yemeğinde tadım kaşığına dikket ederek elenmekten kurtulan Tugay Yazıcıoğlu üniversiteye hazırlanıyor. 2 senedir çalışmıyor. İzmir'den yarışmaya katılıyor. Bir üst tura çıkıp ardından finale kalmayı çok istiyor. Instagram adresi bilinmemektedir.

Masterchef Tugay Yazıcıoğlu 

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?