Masum 128. bölüm özeti ve fragmanı izle - 28 Temmuz Salı

Kanal 7'nin en çok sevilen Hint dizilerinden biri olmayı başaran Masum'un 128. bölümü de merakla bekleniyor. Haftanın her günü izleyicilerin karşısına çıkan ve büyük bir keyifle izlenen dizide bugün yaşaanacaklar da merak ediliyor ve öğrenilmek isteniyor. Daha önce Hindistan'da yayınlanması sebebiyle önceden neler olacağını da bilmek zor değil. Masum 128. bölüm özeti haberimizde yer alıyor. İşte detaylar... İyi seyirler dileriz.

Televizyon 27.07.2020, 06:40 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 16:10'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 128. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 128. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Masum 128. bölüm özeti

Meti Ahem için meyve suyu hazırlarken Raşi gelir ve Jigar için havuç suyu ister. Meti Ahem’in işi bittikten sonra hazırlayacağını söyler. Raşi tepki ile ben hazırlarım derken Koki gelir ve Meti’den Ahem’in meyve suyunu getirmesini ister. O sırada mutfakta olan Hetal’in yanına gelen Raşi hizmetçi bile Ahem’e öncelik veriyor diye Hetal’in aklını karıştırır. Kahvaltıda Meti akşam için ne yapıyım diye sorar. Koki Ahem’in sevdiği yiyecekleri söylerken Raşi de Jigar’ın sevdiklerinden yapılmasını ister. Koki onları da yarın yaparız derken Raşi üzgün bir şekilde sofradan kalkar. Hetal de peşinden gider ve yarın birlikte hazırlayacaklarını söyler. Kşnjal pazar için 500 lira isteyince Urmi sinirlenir ve pazara birlikte gideceklerini ve pazarlık nasıl edilirmiş göstereceğini söyler. Pazarda ajans sahibini görünce bir bakkala girerler. Dükkan sahibi Kinjal’i tanır ve ona verdiği biletin çıktığını söyler. Adamın ne dediğini tam olarak anlayamayan Kinjal tuhaf tuhaf bakarken Urmi araya girer ve lafı değiştirerek günü kurtarır. Jigar işe giderken Raşi ona bakar ve ateşinin olduğunu söyler. Hetal de gelir ve Jigar’dan dinlenmesini ister. Jigar büyütülecek bir şeyi olmadığını söylese de Raşi ilaç almadan göndermeyeceğini söyler. Ahem ve Gopi havlu olayından sonra birbirlerinden utanmaya devam ediyorlar. Raşi’nin Ahem’i kötü göstermeye çalışması ilk meyvesini verir. Hetal Koki’ye bir mesele yüzünden karşı çıkar. Koki şaşırır.  Jigar’ın iyi işler yapması üzerine ona bir araba alınması gündeme gelir. Raşi gizlice konuşulanları dinler ve annesini arar. Raşi Jigar’a yeni araba alınacağını ancak Ahem’in eski arabayı ona vermeyi düşündüğünü söyler. Annesi bu durumu fırsata çevirmesini ister. Raşi hemen Jigar’ın yanına gider ve ağzından kaçırmış gibi ona yeni bir araba almayı düşündüklerini söyler. Hetal ve Jigar çok sevinirken Jigar gayri ihtiyari Raşi’ye sarılır. Ahem bilgisayarla çalışırken elinde elbiselerle Koki girer. Ahem bu işleri Gopi’ye bırakmalısın derken Koki oğlumun odasına girmem onu rahatsız mı ediyor diye takılır. Ahem bu ev senin istediğini yere girebilirsin deyince Koki’nin yüzünde güller açar. Koki Jigar’ın arabası için koltuk kılıfı almayı önerir. Ahem iyi bir fikir olduğunu söyler. Ahem satıcı ile görüşür ve tüm aileyi bahçeye çağırır. Jigar’a anahtarını verir, Jigar çok sevinir ve Ahem’e sarılır. Jigar’dan yeni arabası için onları tapınağa götürmesi istenir. Jigar yeni arabaya giderken Ahem benim arabayı çok sevdiğin için sana bunu layık gördük deyince Hetal ve Jigar şok olurlar. Jigar ve beraberindekiler tapınağa giderken Şirah Hetal’e bir sorun mu var diye sorar. Hetal sadece başını sallar. Raşi arabada gaz vermeye devam ediyor. Tapınakta işleri biten Modi ailesi geri dönerken Raşi bir arkadaşı ile konuşmaya dalar. İki araba da eve giderken Raşi telefonunu da arabada unuttuğu için yürüyerek evin yolunu tutar. Masum 28 Temmuz Özeti sona erdi.Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel


Masum 129. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Masum'un 129. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?