Masum 130. bölüm özeti ve fragmanı izle - 30 Temmuz Perşembe

Kanal 7'nin en çok sevilen Hint dizilerinden biri olmayı başaran Masum'un 130. bölümü de merakla bekleniyor. Haftanın her günü izleyicilerin karşısına çıkan ve büyük bir keyifle izlenen dizide bugün yaşaanacaklar da merak ediliyor ve öğrenilmek isteniyor. Daha önce Hindistan'da yayınlanması sebebiyle önceden neler olacağını da bilmek zor değil. Masum 130. bölüm özeti haberimizde yer alıyor. İşte detaylar... İyi seyirler dileriz.

Televizyon 29.07.2020, 06:41 Burak Zihni

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 16:10'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 130. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 130. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Masum 130. bölüm özeti

Urmi Gopi’ye bir şey hediye etmek istediklerini ve bunun da Kanha Ji idolü olacağını söyler. Gopi de Urmi’yi desteklerken Raşi ağlıyor ve Koki’yie Gopi’yi Holi bayramında şaşırtmak istediklerini söyler. Hetal ve Gopi Raşi için kötü hissediyorlar. Raşi ve Urmi Koki’den özür dilerler. Koki uzaklaşınca Urmi ve Raşi bu evde sadece Koki’nin istekleri ve düşünceleri var. Gerisi yalan diyerek Hetal’i zehirlemeye çalışırlar. Kinjal ise Urmi’nin sakladığı paraları arıyor. Ahem eve gelir ve idolün değiştiğini görür. Gopi bunu Urmi ve Raşi hediye etti derken Ahem ondan çayını getirmesini ister. Koki Gopi’nin biraz işi olduğunu söylerken Ahem işi ne zaman biterse o zaman getirmesini ister. Gopi mutluluktan uçuyor. Koki Ahem’e çay verdikten sonra başı ağrıyan Hetal’e yağ masajı yapasını istiyor. Gopi çay ve Hetal için yağ  hazırlarken Raşi gelir ve ondan çayı götürmesini ister. Urmila eve döner. Kinjal ona paranın nerde olduğunu sorar. Açıklamayacak olursa onu rezil edeceğini söyler. Gopi çay götürünce Raşi saç yağını döker ve yerine normal yağ koyar. Saç yağı kızıl olduğu için mormal yağı biraz ısıtır ve aynı renge dönüştürür. Gopi gelir ve biraz koku olduğunu söyler. Raşi dışarıdan geldiğini söyler. Gopi teşekkür ederek Hetal’in yanına gider ve ona baş masajı yapacağını söyler. Hetal gerek olmadığını söyleyince Raşi’nin planları suya dişer. Gopi Hetal’in üzgün olmasından dolayı bir sorun mu var diye sorar. Hetal ses çıkarmaz. Gopi mutfağa giderken Koki yağı Hetal’e uyguladın mı diye sorar. Gopi hayır der ve Koki o yağdan kendi saçınamasaj yapılmasını ister. Raşi şok olur ve Gopi sandalyeye oturmak üzereyken sandalyeyi çeker ve yağın dökülmesine sebeb olur. Urmi Raşi’yi arar ve Kinjal çantanın Modi evinde olduğunu anlamış olmalı diyerek çantaya sahip çıkmasını ister. Kapı çalınca Raşi açmaya gider. Bir adam Raşi’nin ısmarladığı zeytin yağını getirmiştir. Raşi yağı alarak Hetal’in yanına gider. Hetal masaja gerek yok dese de Raşi onu ikna etmeyi başarır. Ertesi gün Koki Gopi’nin çok üzgün olduğunu fark eder ve neden üzgünsün diye sorar. Gopi bir şey olmadığını söylese de Koki bu festival sizin için der ve gülmesini ister. Gopi’den tüm işleri yaptıktan sonra bahçeye çıkmasını ister. Holi öncesinde Poja için Gopi ve Ahem mandire giderler ancak Gopi’nin ayağı incinir. Masum 30 Temmuz Özeti sona erdi.Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel


Masum 131. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Masum'un 131. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.
 

Yorumlar (1)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?