Masum 133. bölüm özeti ve fragmanı izle - 2 Ağustos Pazar

Kanal 7'nin en çok sevilen Hint dizilerinden biri olmayı başaran Masum'un 133. bölümü de merakla bekleniyor. Haftanın her günü izleyicilerin karşısına çıkan ve büyük bir keyifle izlenen dizide bugün yaşaanacaklar da merak ediliyor ve öğrenilmek isteniyor. Daha önce Hindistan'da yayınlanması sebebiyle önceden neler olacağını da bilmek zor değil. Masum 133. bölüm özeti haberimizde yer alıyor. İşte detaylar... İyi seyirler dileriz.

Televizyon 01.08.2020, 06:32 01.08.2020, 07:05 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 16:10'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 133. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 133. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Masum 133. bölüm özeti

Kapıda mango getiren bir adam vardır. Koki ve Hetal karşı karşıya gelmemek için gelinlerinden mangoları seçip almalarını ister. Raşi yeniden annesinin yanına gider. Annesinin tüm bahçeyi kazdığını görünce şok olur ve onu içeri getirir. Urmi çay dışında bir şey hazırlamasını ister. Bu sırada Ahem de gelir ve Gopi’yi durdurur. Ondan yeşil çay hazırlamasını ister. Mangoları görünce fikrini değiştirir ve mango hazırlamasını ister. Gopi hazırlayacağını söyler. Raşi meyve suyu için dolaba bakar ve şişelerin tükendiğini görür. Depoya şişe almaya gider. Ger döndüğünde Urmi’nin mangoları yediğini görür. Ahem sırtının ağrıdığını söyler ve Gopi’den bakmasını ister. Gopi boynundaki çizikleri görür ancak o günü hatırlamadığı için Ahem’e bir şey söylemez. Ahem’e sırtının çizildiğini söyler. Ahem merhem ile sırtına sürmeye çalışır ancak başaramaz. Gopi’den sürmesini ister. Gopi sürerken hala şokun etkisini atabilmiş değil. Raşi şimdi ben Hetal’e ne diyeceğim diye endişe ederken Urmila tüm mangoları Ahem için Gopi’nin aldığını söyleyeceğiz der. Zira Gopi’nin Ahem’e mango suyu hazırladığını görmüştür. Yemek sırasında Hetal Jigar için mango aldığını söyler ve Meti’den hazırlamasını ister. Meti mutfağa gitse de mangoları göremez. Hetal hemen Raşi’ye döner. Raşi annesi ile birlikte gün boyu bahçede çalıştıklarını söyler. Gopi’nin bir ara Ahem’e mango suyu hazırladığını gördüğünü söyler. Hetal Gopi’ye yanlışlıkla bizim mangoları da aldın acaba diye sorar. Koki’nin canı bu duruma sıkılır ve Hetal ile tartışır. Gopi belki de karıştırdım diye yarım yamalak konuşunca Koki bu sefer Gopi’ye sinir olur. Akşam Ahem neden mango için anneme yalan söyledin diye sorar. Gopi ailede huzursuzluk istemediğini söyler. Ahem yalan söylemesinin kötü olduğunu ancak davranışının doğru olduğunu söyler ve yatar. Gopi mutlu olur. Raşi ve Urmila bütün gece bahçeyi kazarlar. Bir ara Koki uyansa da Raşi’nin uyanıklığı görünmelerine engel olur. Sonunda çantayı bulurlar. Geç vakitte banyosunu yapan Urmi eve döner. Onu Kinjal çantayla görür ve parasını getirdiği için memnun olur. Urmi çantayı kaptığı gibi dışarı çıkar. Kinjal de peşine gider. Urmi bisikletli bir araba durdurur. Kinjal de başka bir bisikletli araba ile onu takip eder. Kinjal Urmi’ye yetişir ve çantayı çekiştirmeye başlarlar. Çanta yırtılırken paralar havaya saçılır. Kalabalık parayı dakikalar içinde toplar ve uzaklaşır. Kinjal ve Urmi çusuz kalırlar. Baa Gopi’ye kocasıyla daha fazla zaman geçirmesini öğütler. Gopi odasına gittiğinde Ahem’in uyuduğunu ve sivrisineklerden rahatsız olduğunu görür. Sivrileri uzaklaştırırken Ahem uyanır ve ne yaptığını sorar. Gopi sinekleri uzaklaştırdığını belirtir. Ahem memnun kalır ve kafasını yorgana sokup uyumaya devam eder. Gopi şimdi daha mutlu. Masum 2 Ağustos Özeti sona erdi.Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?