Masum 151. bölüm özeti ve fragmanı izle - 20 Ağustos Perşembe

Masum 151. bölüm özeti ve fragmanı izle - 20 Ağustos Perşembe
Kanal 7'nin en çok sevilen Hint dizilerinden biri olmayı başaran Masum'un 151. bölümü de merakla bekleniyor. Haftanın her günü izleyicilerin karşısına çıkan ve büyük bir keyifle izlenen dizide bugün yaşaanacaklar da merak ediliyor ve öğrenilmek isteniyor. Daha önce Hindistan'da yayınlanması sebebiyle önceden neler olacağını da bilmek zor değil. Masum 151. bölüm özeti haberimizde yer alıyor. İşte detaylar... İyi seyirler dileriz.

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 16:10'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 151. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 151. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Masum 151. bölüm özeti

Jigar, Ahem’in yanına gider ve Gopi ile konuşmasını ister. Gopi mandirde dua ederken Ahem gelir ve onunla konuşmak istediğini söyler. Annem beni dinlemiyor bari sen dinle der ve arkasında Koki’yi görür. Koki ve Gopi oradan ayrılır. Raşi Jigar için çay getirir ve onunla ilgilenmesini ister. Jigar şimdi Ahem bile gelse beni işimden alıkoyamaz diyerek reddeder. Raşi daha sonra annesini arar ve Jigar’dan bahseder. Annesi Jigar için bhang hazırlamasını ister. Ahem Gopi ile konuşmak ister ve ona mesaj gönderir. Gopi mesajı aldığında Koki elinde sütle gelir ve bebeğin sağlığı için içmesini ister. BU sırada Parag gelir ve Koki’ye Ahem ile Gopi’yi ayırmamaları gerektiğini söyler. Koki sinirlenir ve Ahem çocuk için hazır olana kadar annesinin çocukla ilgileneceğini söyler. Jigar odasında çalışırken Raşi bhanglı laddolar ile gelir. Jigar ondan gözlerini kapamasını ister. Raşi gözlerini kapattığı anda Jigar ağzına laddoyu tıkar. Raşi bhanglı laddoyu kendisi yemiş olur. Jigar telefon için dışarı çıkar. İçeri girdiğinde Raşi’nin tuhaf hareketlerine şaşıran Jigar Raşi’nin yaşadıklarından dolayı böyle davrandığını düşünerek onu yatırır. Akşam yemeği sırasında Ahem Gopi’nin yanına oturur. Koki Meti’den Ahem’in yemeğini odasına götürmesini isteyince herkes şok olur. Parag Ahem’in bu şekilde hakarete uğramasına gönlü razı olmasa da Ahem odasına çoktan gitmiştir. Onlar tartışırken kapı çalar. İçeri modern kıyafetleri ile bir bayan girer. Koki ona Jigna diye hitap eder. Jigna onu tanımayan Raşi ve Gopi’ye Koki’nin kardeşiyim diye tanıtır ve ona Cigi diye hitap etmelerini ister. Raşi ve Gopi ayaklarına dokunmak ister ancak Cigi buna müsade etmez ve böyle şeylerden hoşlanmadığını belirtir. Jigna, aile üyelerine hediyeler dağıtırken Gopi için de bir kolye almıştır ve bunu Ahem’in takmasını ister. Ahem Jigna yoluyla da olsa Gopi ile bir kere daha yakınlaşır. Jigna’nın Gopi için aldığı altın kolye Raşi’yi kıskandırır. Jigna yorulduğu için uyumak istediğini söyler ve Koki’den yumuşak bir yastık ister. Koki yumuşak yastık verirken ona evdeki sorunlardan bahsetmek ister ancak Jigna uyumak istediğini söyleyerek Koki’yi sinir eder. Parag, Ahem’in odasına gider ve onu teselli etmeye çalışır. Ahem ben yanlış bir şey yapmadım ancak annem ve Gopi beni anlamak istemiyorum diye dert yanar. Masum 20 Ağustos Özeti sona erdi.


 


Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.