Masum 164. bölüm özeti ve fragmanı izle - 2 Eylül Çarşamba

Kanal 7'nin en çok sevilen Hint dizilerinden biri olmayı başaran Masum'un 164. bölümü de merakla bekleniyor. Haftanın her günü izleyicilerin karşısına çıkan ve büyük bir keyifle izlenen dizide bugün yaşaanacaklar da merak ediliyor ve öğrenilmek isteniyor. Daha önce Hindistan'da yayınlanması sebebiyle önceden neler olacağını da bilmek zor değil. Masum 164. bölüm özeti haberimizde yer alıyor. İşte detaylar... İyi seyirler dileriz.

Televizyon 01.09.2020, 06:42 01.09.2020, 07:36 Burak Zihni

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 16:10'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 150. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 164. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Masum 164. bölüm özeti

Raşi annesini arar ve bundan sonra Gopi’nin turşularını çalmamaları gerektiğini söyler. Ondan çocukları düşünmesini ister. Gopi’nin 8 saattir kara kolda tutulduğunu belirtir. Raşi ve Urmi kulaklarını tutup birbirlerinden özür dilerler. Kinjal Urmi’yi görür ve ne yaptığını sorar. Urmi doktorum bu şekilde yapmamamı istedi diye yalan söyler. Koki ve Raşi çocukların turşudan değil aşçıların yaptıkları yemekten zehirlendiklerini tespit ederler. Aşçıları yemek yaparken görüntüleyip itiraflarını kaydederler.

Polis şefi aşçıları çağırıp sorguya alırken Koki de delilleri gösterir. Koki hiç utanmanız yok mu masum çocukları zehirleyip yine masum birisine iftira atıyorsunuz diye çıkışır. Şirag da zehirlenmenin turşudan kaynaklanmadığını gösteren laboratuvar sonuçlarını gösterince polis Gopi’nin serbest bırakılmasını ister.

Raşi Gopi’den gelmesini ister. Ancak Gopi hiç oralı olmaz. Koki rahatsızlandın mı diye sorar. Gopi iyi olduğunu ancak içerdeki mahkumlara çok kötü yemekler verildiğini söyler. Raşi onların suçlu olduğunu söylerken Gopi bunun insanlıkla ilgili olduğunu belirtir. Mahkumlar Gopi’yi Tanrı’nın gönderdiğini düşünürler. Müfettiş bana insanlık öğretmeye kalkma diye kızarken Ahem müfettişten karısıyla düzgün konuşmasını ister. Gopi karakolda kalacağını söyleyince herkes şok olur. Ahem burada kalırsa rahatsızlanacağını söylerken Gopi kalmakta ısrar eder ve Koki’ye yanlış mı yapıyorum diye sorar. Koki Gopi’nin doğru yaptığını söyler ve o da karakolda kalacağını belirtir. Yine bir şok yaşanır. Müfettiş öfkeyle ayrılırken karakola gelecek olan amirinin bu durum karşısında kendilerini azarlayacağını düşünür. Müfettiş bir süre sonra geri gelir ve Gopi’nin kendi hatalarını gösterdiğini söyler ve ona teşekkür eder. Bundan sonra şartların düzeleceğini ve iyi yemek verecekleri sözünü verir. Gopi mahkumlara yemek verilen mutfağa gitmek ister. Müfettişin onayı ile Gopi ve Koki mutfağa giderler. Gopi ve Koki mahkumlar için poha adında bir yemek yapar. Gopi önce polislerin tatmasını ister. Polisler yemeği çok beğenirken Gopi kendi elleriyle mahkumlara servis yapar. Müfettiş de yemeklerden oldukça memnun kalır ve bundan sonra her şeyin düzeleceğini garanti eder. Gopi ve Koki mutlu bir şekilde evlerine dönerler.

Garudiya adında bir adam Urmi’nin evine gelir ve Jitu’nun arkadaşı olduğunu söyler. Urmi adamın yüzük ve kolyesini görünce çok zengin biri olduğunu düşünür. Adam Gopi’nin turşularının çok büyük rağbet gördüğünü söylerken Urmi Gopi’nin çok para kazandığını ancak ona yardım eden Raşi’nin hiç para kazanamadığını söyleyerek Gopi’yi kötüler. Koki, Gopi ve Raşi için aldığı elbiseyi Hetal’e gösterir. Hetal ne zaman kendi gelinine elbise alsan benimkini de düşünüyorsun diye ona övgüde bulunur. Koki elbiseleri odasına koyar. Raşi kaşıntı tozu ile Koki’nin odasına gider ve iki elbise olduğu için şaşırır. Kaşıntı tozunu elbisenin birine dökerken Koki’nin sesi gelir ve Raşi aceleyle odadan çıkar. En azından birine tozdan döktüğünü düşünerek mutlu olur. Koki gelinleri yanına çağırır ve onlardan aldığı elbiseleri giymesini ister. Raşi giymek istemese de Hetal’in ısrarı ile giymek için odasına gider. Raşi elbiseyi giyer ve kaşınmadığı için mutlu olur. Gopi’nin kaşıntı tozlu elbiseyi giydiğini düşünür. Ancak bir süre sonra Raşi kuduz gibi kaşınmaya başlar. Gopi karnını gösterdiği için elbiseyi giymeden gelir. Masum 2 Eylül Özeti sona erdi.


 


Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?