Masum 177. bölüm özeti ve fragmanı izle - 15 Eylül Salı Masum tek parça ve Youtube izle

Masum 177. bölüm özeti ve fragmanı izle - 15 Eylül Salı Masum tek parça ve Youtube izle
Kanal 7'nin öğle sonrası kuşağında sevilerek izlenen Hint dizisi Masum'da yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Binlerce kişinin ekrana kilitlendiği ve soluksuz izlediği yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırıılıyor. Haberimizde Masum 177. bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 16:10'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 177. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 177. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Masum 177. bölüm özeti

Raşi ve Urmi Koki’nin yanına çay ve tatlı ile giderler. Koki sinirlenirken Ahem annesinin şeker hastası olabileceğine inanmıyor. Gopi şeker için belirtileri sorar. Ahem terleme ve halsizlik olacağını söyler. Annesine yeniden test yaptırmayı düşünür. Urmi buna engel olmak için hasta numarası yapar. Ancak eve gelen doktor Koki’ye şeker testi yapar. Testin sonunda Koki de şekere rastlanmazken Raşi annesinin terlediğini ve sürekli susadığını söyler. Doktor Urmi’yi kontrol eder ve yüksek düzeyde şekeri olduğunu söyler. Urmi yediği tatlıları hatırlarken Raşi ondan dikkat etmesini ister. Gopi de Kinjal’i Urmi’nin şekeri konusunda bilgilendirir. Koki bu seneki Diwali için Raşi’ye para verir. Raşi kendisi için verdiğini zanneder. Koki Gopi hamile olduğu için bu seneki Diwali etkinliğinden sen sorumlusun der ve hazırlıklara başlamasını ister. Raşi bu parayı kendisi için kullanmak ister. Raşi harcamaları yaptıktan sonra elinde büyük bir miktar para kalır. Evin hizmetçisi Diwali için harçlık ister. Raşi reddederken Gopi Diwalide tüm çalışanlara harçlık dağıtıldığını söyler. Raşi elindeki parayı çalışanlara vermek zorunda kalır. Bunu annesine söyler. Urmi Diwalide kart oyunu oynamalarını ister. Raşi Koki’ye kart oyunundan bahseder. Koki kabul etmezken Büyük anne oynayacaklarını söyler. Urmi ve Raşi de Modi evine gelirler. Ardından Savita ve diğer kadınlar. Kadınlar kağıt oyununa başladıklarında Raşi meyve suyuyla konuklara hizmet ediyor. Raşi Savita’nın arkasına geçer ve elindeki ayna ile Savita’nın kağıtlarını Urmi’ye gösterir. Koki onu görünce Raşi’yi çağırır. Raşi’den meyve sularını bırakıp uzaklaşmasını ister. Raşi isteksizce ayrılır. Urmi herkesin kağıdını gördüğü için kazanacağından emindir. Ancak Savita’nın kazanması ile şok olur. Raşi hemen bazı kağıtları alır ve Sawita’nın altına yerleştirir. Urmi Sawita’nın hile yaptığını söyler ve altındaki kağıtları gösterir. Masa karışırken Gopi ve büyük anne bunun sadece bir oyun olduğunu ve kavgaya gerek olmadığını söyleyerek sakinleştirmeye çalışır. Diwali için alınana malzemeler çok kötü çıkınca Koki Raşi’ye kızar ve yeni bir liste yapmalarını ve Gopi’ye danışmasını ister. Gopi’nin yaptığı listeyi gereksiz bulan Raşi’ye Gopi kızar. Raşi de ona kızar ve aldığı tatlılara su döküp evi gereğinden fazla aydınlatır. Trafo güce dayanamayınca Modi evinin ışıkları gider. Raşi ve Gopi tartışırken Koki gelir ve Gopi’yi Raşi’den uzak tutmak için konuşmalarını yasaklar. Masum 15 Eylül Özeti sona erdi.Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.