Masum 180. bölüm özeti ve fragmanı izle - 18 Eylül Cuma Masum tek parça ve Youtube izle

Masum 180. bölüm özeti ve fragmanı izle - 18 Eylül Cuma Masum tek parça ve Youtube izle
Kanal 7'nin öğle sonrası kuşağında sevilerek izlenen Hint dizisi Masum'da yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Binlerce kişinin ekrana kilitlendiği ve soluksuz izlediği yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırıılıyor. Haberimizde Masum 180. bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 16:10'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 180. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 180. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Masum 180. bölüm özeti

Ahem ve Jigar gerekli parayı bulurlar ve Kinjal’in görevini bitirmesini beklerler. Kinjal ve Urmi pirinç dizme işinin imkansız olduğunu anladıklarında Modi ailesi onları görmek için gelirler. Kinjal bunun imkansız olduğunu bile bile Gopi bize oyun oynadı derken Koki senin isteğin de imkansızdı diye kızar. Kinjal saygısız tavırlarını sürdürürken Koki Ahem’in aldığı seti Kinjal’e verir. Kinjal istemediğini söylerken Modi ailesi evden ayrılır. Hetal yolda yürürken sendeler. Onu Nilam adında bir kadın tutar. Hetal ona teşekkür eder ve adını sorar. Nilam kendini tanıtır. Hetal ona para verir ancak kadın bunu insanlık için yaptığını söyler. Hetal kocasını sorar. Nelam kocasının çalışmadığını ve kendisinin de iş aradığını söyler. Hetal eve gelince Nelam’ı da yanında getirmiştir. Hetal Nelam’ın pazarda kendisine yardımcı olduğunu söyler. Koki Nelamn’dan oturmasını ister.

Nelam yere oturmak üzereyken Koki kanepeye oturmasını ister. Hetal Nelam’ın kötü bir kocası olduğunu ve hamile olmasına rağmen Nelam’ın iş aradığını söyler. Nelam bu evde çalışmak için yalvarırken Koki kabul eder. Raşi evde iki hizmetçi olmasından memnun. Ancak Nilam sanıldığı gibi masum birisi değil. Nilam odasına gider ve karnındaki yastığı çıkarıp Modi ailesi için kötü günlerin geldiğini söyler. Urmi ve Dawal otururken Palguni gelir. Urmi onu taktir etmeye başlar. Kinjal’den yemek hazırlamasını ister. Kinjal sinirle mutfağa gider ve tüm yemekleri döker. Urmi ve yanındakiler mutfağa girerler ve yemeklerin yerde olduğunu görürler. Palguni yemek yapabileceğini söyler. Nilam odasına gider ve kocasıyla konuşur. Gopi’nin çok masum olduğunu ve çabucak kandırılacağını söyler. Karnındaki yastığı pencereye koyar. BU sırada Gopi’nin geldiğini fark eder ve yastığı almaya çalışır ancak başaramaz. Uyuyor numarası yaparak Gopi’den kurtulur.

Meti ve Raşi Nilam’ın hareketlerinden şüphelenirler. Raşi bu şüpheleri Koki ile paylaşmak ister ancak Koki dinlemek istemez. Raşi annesini arar ve Nilam hakkında bir araştırma yapmasını ister. Akşam eve polis gelir ve Nilam hakkında araştırma yapacaklarını söyler. Nilam soruları cevaplandırır ve bir form doldurur. Polis ondan telefon ister ancak Nilam telefonu olmadığını söyler. Herkes odasına giderken Nilam kendi kendine Modi’yi mahvetmek için geldiğini yineler. Raşi su almaya giderken Meti’nin odasına girer. Nilam bu sırada biriyle telefonda konuşuyor. Raşi Nilam’In bebek kaçırmayla ilgili bir şeyler konuştuğunu duyarken elindeki sürahi kapıya çarpar. Sesi duyan Nilam odasına gelir ancak kimseyi bulamaz. Raşi daha sonra Meti’nin odasına tekrar gelir. Nilam bu sırada uyuyordur. Raşi annesini arar ancak ulaşamaz. Raşi Meti’ye Nilam’ın telefonu olduğunu ve onu bulacağını söyler. Meti Nilam’ı oyalarken Raşi de Nilam’In telefonunu arar. Raşi sonunda telefonu bulur ve son aranan numarayı kendi telefonuna kaydedip Nilam’ın telefonunu yerine koyar. Nilam odasına doğru gelirken Raşi’nin çıktığını görüp saklanır. Nilam odasına girince telefonunun açık olduğunu ve son aranan numarada işlem yapıldığını anlar. Nilam hemen Raşi’nin odasına gider ve banyoyu temizlemeye geldiğini söyler. Nilam suyu bilerek açar ve Raşi’den yardım ister. Raşi gelince de Nilam bilerek telefonunu suya düşürür.  Masum 18 Eylül Özeti sona erdi.
Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.