Masum 181. bölüm özeti ve fragmanı izle - 19 Eylül Cumartesi Masum tek parça ve Youtube izle

Masum 181. bölüm özeti ve fragmanı izle - 19 Eylül Cumartesi Masum tek parça ve Youtube izle
Kanal 7'nin öğle sonrası kuşağında sevilerek izlenen Hint dizisi Masum'da yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Binlerce kişinin ekrana kilitlendiği ve soluksuz izlediği yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırıılıyor. Haberimizde Masum 181. bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 16:10'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 181. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 181. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Masum 181. bölüm özeti

Raşi duydukları karşısında şok olurken bunu Koki ile paylaşmayı düşünüyor. Raşi Nilam’ın buraya bir amaç için geldiğini Koki’ye anlatmaya çalışır ancak Koki aldırış etmez. Nilam Gopi için meyve suyu götürürken Gopi Baa’ya Nilam’In kendine çok iyi baktığını söyler. Gopi bir anda çığlık atmaya başlar. Eve doktor çağırırlar. Doktor Gopi’yi kontrol eder ve doğumun çok yakın olduğunu ve evde doğum yaptıracaklarını söyler. Nilam çok sevinirken Ahem maden suyu projesinin onaylandığını Şirag’a söyler. Şirag bu projeye Gopi’nin bebeğinin adını koyacaklarını söyler.

Raşi ve Meti Nilam’ın Gopi’nin bebeğini çalacaklarını konuşurken duyarlar. Raşi ve Meti Gopi’nin bebeğini doğurduğunu Nilam’ın duyacağı şekilde konuşurlar. Gece olduğunda Drenaj Modi evine gelir ve Nilam ile Gopi’nin odasına girerler. Modi ailesi hep birlikte Gopi’nin odasına dalarlar ve Drenaj ile Nilam’ı suç üstü yakalarlar. Nilam Dreneaj’ın Ahem yüzünden hapse girdiğini ve intikam almak için Gopi’nin bebeğini kaçıracaklarını itiraf eder. Ahem polisi arar. Ahem’im kazandığı ihale herkesi sevindirirken Raşi Jigar’ın 2. planda olmasına sinir olur. İhale için Ahem’in gitmesine engel olmak için Gopi’yi kullanmayı düşünür. Gopi’nin yanına gider ve doğum sırasında yanında kim olsun istersin diye sorar. Gopi herkes yanımda cevabını verse de Raşi hemen Ahem’i arar ve Gopi seni yanında görmek istiyor der. Ahem işten erken ayrılıp eve gelir. Ancak Gopi’nin böyle bir şey istemediğini öğrenip şaşırır. Koki ve Hetal Ahem’in doğum öncesi Gopi ile ilgilenmesi gerektiğini konuşurlar. Koki Raşi’den Jigar için elbiseler hazırlamasını ister. Raşi büyük bir sevinçle eşya hazırlamaya gider. Ancak Gopi Ahem’in işlerinden geri kalmasına gerek olmadığını, Ahem gitse bile Koki, Raşi ve Hetal’in her zaman yanı başında olacağını söyleyerek Ahem’in doğumda yanında olacağını söyler. Koki yeniden Ahem’in gideceğini açıklar.

Hetal Ahem gitmeden evlilik yıl dönümlerini bu akşam kutlayacaklarını söyler. Raşi bütün işleri kendisinin yapacağını düşünerek üzülürken Koki bu gün Raşi ya da Gopi’nin çalışmayacağını söyler. Raşi annesini arar ve evlilik yıl dönümleri için onu davet eder. Urmi güzellik merkezinde ücretsiz bakım olduğunu söyler. Jigar içeri girince Ahem’i düşünüyormuş gibi yapar. Jigar bu ihalenin Ahem için önemini anlatır. Gopi yıl dönümü için bazı resimleri masanın üzerinde tutar. Gopi Ahem’in arkadaşı Aman’ı yıl dönümüne davet eder. Gopi resimleri Ahem görmesin diye çekerken yanındaki şişe devrilir ve anlaşma kağıtlarını mahveder. Ahem sinirle ayrılır. Akşam olduğunda yıl dönümü için konuklar gelmeye başlar. Ancak Ahem ortalarda gözükmüyor. Gopi onu arasa da ulaşamaz. Ahem’in arkadaşı Aman da partiye gelir. Gopi Ahem’i sorar. Aman Ahem’in bir toplantıda olduğunu söyler. Gopi endişelenirken Koki Ahem’in sorumluluk sahibi olduğunu ve partiye muhakkak geleceğini söyler. Masum 19 Eylül Özeti sona erdi.
Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.