Masum 183. bölüm özeti ve fragmanı izle - 21 Eylül Pazartesi Masum tek parça ve Youtube izle

Masum 183. bölüm özeti ve fragmanı izle - 21 Eylül Pazartesi Masum tek parça ve Youtube izle
Kanal 7'nin öğle sonrası kuşağında sevilerek izlenen Hint dizisi Masum'da yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Binlerce kişinin ekrana kilitlendiği ve soluksuz izlediği yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırıılıyor. Haberimizde Masum 183. bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 16:10'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 183. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 183. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Masum 183. bölüm özeti

Gopi aç ve susuz her yerde Ahem’in fotosunu gösterir. Dinlenmek için oturduğunda gözlerini kapatarak Tanrı’ya dua eder. Gözlerini açınca karşısında yavru bir deve görür. Gopi ondan annesinin yanına gitmesini ister. Ancak yavru deve gitmez. Gopi onu Tanrı’Nın gönderdiğini düşünerek deveyle birlikte Ahem’i aramaya devam eder. Koki bayılırken Jigar doktor çağırır. Doktor Koki’nin mutlaka dinlenmesi gerektiğini söyler. Koki kendine gelince Bhuj’a gideceğini söyler. Modi ailesi ona izin vermezken Aman orada bağlantılarının olduğunu söyleyerek kendisinin gideceğini söyler. Gopi deve yavrusu ile gezerken mandirde dua etmeye başlar. Deve bir anda kafasına dokunur. Deve kafasıyla bir yeri işaret eder. Gopi deve ile birlikte o yöne doğru ilerler. Gopi tozdan gözlerini ovuştururken Ahem ağzı ve elleri bağlanmış şekilde gözükür. Gopi gözlerini açınca motorlu bir adam ona bıçak sallar ancak isabet ettiremez. Gopi korkuyla kaçmaya başlar. Gopi bir eve girerek motorlu adamdan saklanır. Gopi yeniden çıkmak ister ancak motorlu adamın ayrılmadığını görüp vazgeçer. Koki bir anda bağırarak uyanır ve Ahem ve Gopi için endişelenir. Jigar Koki için ağlıyor. Doktor Koki’ye iğne yapar ve uyumasını sağlar. Baa Ahem ve Gopi için bir şeyler yapmalarını ister. Jigar Gopi’yi arar. Gopi evde sıkışıp kaldığını ve Ahem’in de can güvenliği olmadığını söyler. Jigar ondan bulunduğu yerden ayrılmamasını ister. Gopi Jigar’dan bir an önce gelmesini ister ve dışarı çıkar. Orada bulunan kadınlar Gopi’yi soyguncu zannederler. Gopi’yi öldürmeye çalışan adam ise onu takip ediyor. Gopi elindeki Ahem’in resmini gösterirler ve onu aradığını söyler. Kadınlar Gopi’nin üzerindeki yırtık elbiseyi görürler ve ona acıyarak elbise verirler. Jigar Koki duymasın diye ailesini çağırır ve Gopi’nin öldürülmek istendiğini, Ahem’in de kaçırıldığını söyleyerek Bhuj’a gideceğini söyler. Urmi Jigar’In da belaya dahil olmamasını ister ve Raşi’yi Jigar’a gönderir. Raşi ona sarılır ve Ahem ile Gopi’yi sağ salim getirmesini ister. Gopi devesini yeniden bulur ve kaptansız gemi gibi savrulur. Sonunda dayanamaz ve yere yığılır. Deve onun başında ve Gopi’yi kaldırmayı başarır. Gopi gideceğimiz yeri biliyor musun diye sorar. Deve öne geçer ve Gopi ile birlikte köye doğru yol alır. Jigar Bhuj’a ulaşınca Aman ile buluşur. Bir adam Gopi’yi öldürmek için dürbünlü silahı ile bekler. Gopi’nin geçişi sırasında onu öldürecektir ancak araya deve girer. Başka birisi adamı durdurur. Bazı adamlar Ahem’e vurmaya devam ederken Ahem imzayı atmayacağını söyler. Ahem başı kapalı adamın örtüsünü çeker ve karşısında Aman’ı görünce şok olur. Aman imzayı atmazsan karın ve bebeğin ölecek diyerek Gopi’nin onu aradığı videosunu gösterir. Masum 21 Eylül Özeti sona erdi.
Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.