Masum 185. bölüm özeti ve fragmanı izle - 23 Eylül Çarşamba Masum tek parça ve Youtube izle

Masum 185. bölüm özeti ve fragmanı izle - 23 Eylül Çarşamba Masum tek parça ve Youtube izle
Kanal 7'nin öğle sonrası kuşağında sevilerek izlenen Hint dizisi Masum'da yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Binlerce kişinin ekrana kilitlendiği ve soluksuz izlediği yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırıılıyor. Haberimizde Masum 185. bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 16:10'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 185. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 185. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Masum 185. bölüm özeti

Gopi bebeği ile birlikte Koki’nin yanına gelir. Bebek ağlamaya başlar. Gopi onu susturamazken Koki’nin parmakları oynamaya başlar. Gopi bebeği Koki’nin yanına koyunca mucize gerçekleşir. Koki kendine gelir ve bebeği susturmak için piş pişler. Herkes Koki için Tanrı’ya şükreder. Koki hastaneden çıkar ve evine gelir. İlk işi aarti vermek olur. Tanrı’ya her zaman güvendiğini ve şimdi de güvenin daha fazla arttığını söyler. Kapı zili çalar. Ahem bir sürü oyuncakla içeri girer.

Ahem tereddütte kaldığı için bu kadar çok aldığını söyleyince herkes güler. Urmi bebeği sevmek için eline aldığında bebek üzerine işer. Gopi ve Kinjal gülmemek için kendini zor tutar. Raşi aldığı elbiseleri Gopi’ye verir ve ondan giydirmesini ister. Koki yeni elbiseler bebeğin cildine zarar verir diye Gopi’yi durdurur. Urmi ve Raşi sinirlenir. Raşi ve Urmi odaya gider. Urmi kız çocuğu için bu kadar sevinen erkek çocuğu için ne yapardı kim bil,r diyerek Raşi’den erkek çocuk doğurmasını ister. Urmi bebeğin uğursuz olduğunu, Ahem’in kaçırılması ile Koki’nin hastalanmasından sorumlu olduğunu söyler. Koki bunu duyar ve üzülür. Koki bebeği eline alınca bebek ağlamaya başlar. Hetal bebeği alınca susar. Koki üzülmesin diye Gopi bebeğin eline dokunduğu için ağladığını söyler. Kinjal ve Dawal eve gelince Palguni bebek için hayırlı olsuna gelir. Dawal telefondan bebeğin resimlerini gösterirken Kinjal sinirle telefonu onların elinden alır. Palguni şok olurken Kinjal birini aramak için aldığını söyler. Kinjal odaya geçse de Dawal’ın Palguni ile birlikte olmasına engel olamamıştır. Kinjal bir şey konuşacağım diye Daval’ı çağırır. Dawal geri döneceğim diyerek Kinjal’ın yanına gider. Geriye döndüğünde Palguni gitmiştir. Bebek ağlamasını sürdürürken Urmi Raşi’den dans etmesini ister. Raşi kaş göz hareketleri ile dans edince bebek susar. Gopi Raşi ile bebeğin arkadaş olduklarını söyler. Gopi lavaboya gidince Ahem’den bebeğe bakmasını ister. Bebek uyanır ve ağlamaya başlar. Ahem onu kucağına alınca da bebek altına eder. Bu sırada Koki gelir ve Ahem’i yönlendirerek bezini değiştirmesini ister. Ahem bezi değiştirirken Gopi gelir ve manzarayı görünce mutlu hisseder. Ahem Mehta’dan telefon alır ve maden suyu işinde onunla çalışacağını söyler. Kızının ona şans getirdiğini söyler. Gece bebek ağlayınca neredeyse herkes ayaklanır. Kimse bebeği sakinleştiremez. Koki Raşi’yi uyandırır ve bebeği sakinleştirmesini ister. Raşi kaş göz hareketleri ile bebeği sakinleştirince Koki bundan sonra bebeği Raşi’nin sakinleştireceğini söyler. Raşi endişelenir. Öyle de olur. Raşi bebek her ağladığında yanı başında bitiverir. Bebeğe isim verme töreni yapılacaktır. İsmi kimin koyması gerektiği konusunda Nani ve Baa tartışır. Masum 23 Eylül Özeti sona erdi.
Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.