Masum 207. bölüm özeti ve fragmanı izle - 15 Ekim Perşembe Masum tek parça ve Youtube izle

Kanal 7'nin öğle sonrası kuşağında sevilerek izlenen Hint dizisi Masum'da yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Binlerce kişinin ekrana kilitlendiği ve soluksuz izlediği yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırıılıyor. Haberimizde Masum 207. bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 14.10.2020, 06:38 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 16:10'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 207. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 207.bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Masum 207.bölüm özeti

Ahem delinin kaldığı odaya Gopi gibi giyinerek girer. Deli ne olduğunu anlamadan Ahem Mira bebeği alır ve deliyi itekler. Ardından Gopi’ye Mira bebeği verir. Modi ailesi odaya gelince şaşırırken doktorlar da gelir ve deliyi yakaladığı için Modi ailesine teşekkür ederler. Koki Gopi’nin sorunlarını paylaşmadığı için başına iş geldiğini söyler. Ancak Ahem Gopi’nin anlatmaya çalıştığını ve ayakkabısına yapışan peçetede de  Mira bebeğin zor durumda olduğunu yazdığını ve yardım istediğini söyler. Ahem Koki’ye tepki ile ayrılırken Gopi Koki’den özür diler. Koki beni oğlumdan ayırdın diye tepki gösterirken Gopi Mira bebeği Koki’ye verir ve bundan sonra sorumluluğun Koki’de olacağını söyler. Gopi odasında Mira’nin beşiğine bakarken yaptığı hataları düşünüyor. Mira’nın ağladığını duyunca tedirgin olur ancak bir süre sonra çocuk susar. Gopi Koki’nin bebeği çok sevdiğini düşünüyor. Bir kadan bazı adamlar tarafından öldürülmek istenir. Kadın kaçmayı başarır. Gopi’nin arabası arızalanınca durur. Adamlardan kaçan kadın Gopi’nin arabasına gelir ve Gopi’den yardım ister. Gopi kızı arabasına alır. Adamlar arabanı yanına kadar gelirler ve arabayı kontrol ederler. Gopi ve kadın dışarı çıktıkları için adamlar göremez. Gopi’nin şoförü gelir ve adamları azarlar. Adamlar zavallı şoförü öldüresiye döverler. Kadın ve Gopi adamlar tarafından fark edilir ve kaçmaya başlarlar. Kadın bir müddet sonra bayılır. Gopi onu hastaneye götürür. Modi ailesi Gopi için endişelenmeye başlarken Koki Gopi’ye bir şey olursa kendini affetmeyeceğini söyler. Adamlar sahte polis kimliği ile hastaneye girerler. Gopi onları görünce kadını bir örtüyle sarar ve tekerlekli sandalyeye oturtur. Kendisi de bir odada saklanır. Gopi bir yandan da Modi konağını aramaya devam eder ancak telefon meşguldür. Gopi’nin yanındaki kadın daha fazla dayanamayarak ölür. Adamlar kadının ölüsünü görünce Gopi’nin yüzlerini gördüğü için onun da ölmesi gerektiğini söylerler. Bu sırada yatağın altında gizlenen Gopi korkuyla ses çıkarınca adamlara yakalanır. Gopi bir yolunu bularak kaçmayı başarır ve Modi konağına kadar gelir. Modi konağına girmek üzereyken bir polis onun ağzını kapatır ve haydutların buraya geldiklerini söyler. Haydutları gören Gopi ve polis saklanır. Polis ismini Sukla olarak açıklar ve ölen kadının eşiyle arkadaş olduğunu söyler. Gopi’nin de ölmesini istemediğini belirtir. Gopi’den beklemesini isterken kendisi de Modi konağına girer. Masum 15 Ekim Özeti sona erdi.
Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?