Masum 211. bölüm özeti ve fragmanı izle - 19 Ekim Pazartesi Masum tek parça ve Youtube izle

Kanal 7'nin öğle sonrası kuşağında sevilerek izlenen Hint dizisi Masum'da yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Binlerce kişinin ekrana kilitlendiği ve soluksuz izlediği yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırıılıyor. Haberimizde Masum 211. bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 18.10.2020, 08:17 Burak Zihni

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 16:10'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 211. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 211.bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Masum 211.bölüm özeti

Sukla Modi ailesinin peşinden gider ve ona minnettar olduğunu söyler. Ahem Gopi’nin verdiği ifadeyi anlatır. Modi ailesi eve gelince haydutların onlara zarar vermesinden korktukları için hep birlikte evde kalacaklarını konuşurlar. Ahem ve Çirag evde işlerini takip edecekler. Elektrikler kesilince herkesi panik kaplar. Ahem yetkili ile konuşur. Yetkili amirinden elektrikleri kesme konusunda emir aldığını söyler. Ahem adamı dövmek ister ancak Jigar onları ayırır. Herkes salonda uyuyakalmıştır. Raşi sabah uyanır ve annesini dışarıda bankta yatarken görür. Raşi annesinin yanına giderken Kanadalı dünürler de Modi konağının önüne gelmişlerdir. Urmi korkuyla Raşi’ye Dawal’ın 2. evliliğinden söz eder. Raşi kapıya gider ve Kanadalı dünürlere Urmi’nin evde olmadığını söyleyerek gönderir. Raşi eve giderken Urmi biraz sonra geleceğini söyler. Karakolun haydutları Urmi’yi kaçırırlar. Ardından Gopi’ye mesaj atıp bunun daha başlangıç olduğunu yazarlar. Urmi’nin kanlı sarisini gören Modi ailesi hep birlikte dışarı çıkarlar. Ağaçtan bir çuval yere düşünce Urmi’nin sesi duyulur. Çuval açılınca Urmi ağzı ve elleri bağlanmış şekilde ortaya çıkar. Eli kesildiği için acı içine ağlıyordur. Karakol haydutu Ahem’i arar ve Gopi’den davayı çekmesini ister. Urmi Gopi’nin yüzünden başımıza gelmedik kalmadı derken Raşi de annesini destekler ve Gopi’den davayı çekmesini ister. Gopi kendisi yüzünden Raşi’nin riskli bir hamilelik geçirdiğini ve bu yüzden davayı geri çekeceğini söylerken Sukla gelir ve haydutların(Aslında onlar polis ama işleri kendi lehlerinde kullandıkları için haydut gibi davranıyorlar) son anlarını yaşadıklarını söyler. Urmi her zaman son diyorsun ama bir türlü sona ermedi diye tepki gösterir. Urmi evde elektrik ve su olmadığı için Koki ile dalga geçer. Ahem eski bir jenarötör bulur ve onu çalıştırmayı başarır. Evdeki herkes bayram ederken Meti evde tüpün bitiğini söyler. Haydutlar her şeyi engellediği için su dahil hiç bir ihtiyaçları karşılanamayan Modi ailesi paniktedir. Dawal elinde bir kutu yiyecekle gelince Ahem çok sevinir ve ona sarılır. Polis haydutlar birinin Modi ailesine yemek götürdüğü konuşurlar. Baş haydut onlara unutamayacakları bir ders vermeyi düşünür. Modi’nin kapısı çalar. Modi ailesi 2 avukatı görünce şaşırırlar. Avukatlar evin ruhsatsız olduğunu ve yarın saat üçte yıkılacağını söyler. Ahem sinirlenir ve avukatın yakasını toplar. Avukat istesem seni bu yüzden tutuklatırım ama yarın eviniz yıkılacağı için sana acıyorum diyerek ayrılır. Ahem şimdi ne yapacağını düşünüyor. Masum 19 Ekim Özeti sona erdi.
Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?