Masum 213. bölüm özeti ve fragmanı izle - 21 Ekim Çarşamba Masum tek parça ve Youtube izle

Kanal 7'nin öğle sonrası kuşağında sevilerek izlenen Hint dizisi Masum'da yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Binlerce kişinin ekrana kilitlendiği ve soluksuz izlediği yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırıılıyor. Haberimizde Masum 213. bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 20.10.2020, 06:33 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 16:10'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 213. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 213.bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Masum 213.bölüm özeti

Diziseti'nin haberine göre Dawal Kinjal ile boşanmak istediğini söylemişti. Kinjal Dawal’ın samimiyetini test etmek için boşanma kağıdı ile gelir. Dawal evrakları Kinja’in imzalamasını ister. Kinjal sinirle evrakları imzalayınca Dawal da imzalar. Kinjal annesinin evine gider. Gopi bu sırada dua ediyor. Onu görünce şok olur. Kinjal annesini özlediğini söyler. Raşi annesine Poja olayından sonra Kinjal ile Dawal’ın arasını düzeltmesini ister. Koki’nin duyması halinde Urmi’yi öldüreceğini anlatır. Bu arada Dawal ile Kinjal 3 ayın sonunda boşanacaklar. Urmi aralarını yapmak için elinden geleni yapıyor. Raşi bebek sahibi olacağı için doğuma yakın olduğu için hediyeler takılacaktır. Kinjal de onun için altın bir zincire bakıyor. Urmi bunun güzel olduğunu ve Raşi’nin bundan hoşlanacağını söyler. Bu sırada Dawal gelir. Urmi Kinjal’in seçimini övmeye başlayınca Dawal sinirlenir ve yakında boşanacağı biri için karısı dememesini ister. Raşi’nin bebeği için yapılacak tören için Koki ondan hazırlanmasını ister. Raşi törende çok iyi görünmesi gerektiğini söyler ve güzellik merkezine gitmek ister. Ancak Koki ona müsade etmez. Gopi güzellik uzmanının eve gelebileceğini söyler. Raşi ve Koki memnun kalırlar. Eve gelen güzellik uzmanı Raşi’yi cadıya çevirince Raşi sinirlenir ve onu evden kovar. Urmi Raşi’yi arar ve Kinjal ile Dawal’ın 3 ay içinde boşanacaklarını söyleyerek Raşi’den yardım etmesini ister. Raşi hatasını telafi etmesini ister ve yardım etmeyeceğini söyler. Gopi Mira ile birlikte Raşi’nin yanına gelir. Mira Raşi’yi görünce güler. Gopi Raşi’nin makyajını yaparken Koki gelir ve neden Gopi makyajını yapıyor diye sorar. Raşi güzellik uzmanının makyajından memnun kalmadığını söyleyince Koki daha önce söyledim ama dinlemedin diye onu azarlar. Gopi Raşi’nin makyajını tamamlar. Raşi memnun kalır. Tören öncesi tapınağa gidilecektir. Raşi Mira’nın bilezikleri ile oynadığını görür. Raşi Mira’dan vermesini isteyince de Mira ağlamaya başlar. Gopi de almak ister ancak nafile. Raşi imütasyon bilezik takar. Tapınağa geldiklerinde yaşlı bir çift Raşi’yi kutsar. Koki Raşi’ye ellerinin neden yağlı olduğunu sorar. Raşi bileklerinde bileziğin olmadığını fark ettiğinde yaşlı çiftin bir taksi ile uzaklaştığını görür. Peşlerinden gitse de nafile. Koki iyi ki imütasyon taktın diye rahatlatır. Bunun için Mira bebeğe teşekkür etmesini ister. Raşi bebeğin yanına gider ve en sevdiği kişi olduğunu söyler. Bu arada Kinjal ile Dawal’ın boşanacağını öğrenen Gopi şok olur. Durumu Koki’ye anlatır. Koki ve Gopi Urmi’nin evine giderler. Urmi onlara Kinjal’in Dawal ile bir ilişkisi olmadığını ve yaşadıklarını anlatır. Koki Urmi’ye ertesi sabaha kadar süre verir. Masum 21 Ekim Özeti sona erdi.
Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138