Masum 231. bölüm özeti ve fragmanı izle - 8 Kasım Pazar Masum tek parça ve Youtube izle

Kanal 7'nin öğle sonrası kuşağında sevilerek izlenen Hint dizisi Masum'da yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Binlerce kişinin ekrana kilitlendiği ve soluksuz izlediği yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırıılıyor. Haberimizde Masum 231. bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 07.11.2020, 09:46 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 231. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 231. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Masum 231. bölüm özeti

Diziseti'nin haberine göre Madu Rada’nın suçsuz olduğunu düşünerek Koki ile harekete geçer. Dandiya şenliğinde Raşi’nin elbisesini çeken kişiyi bulmak için o anı telefonla çeken gençlere ulaşmaya çalışırlar. Urmi’nin de görüntülerle ilgilenmesi Koki’nin gözünden kaçmaz. Urmi bir telefonda o anları görünce şok olur ve telefonu çalmayı başarır. Videoyu silmeye giderken Raşi ikizlerden birini ona verir. Raşi diğer ikizle uğraşırken Urmi de bebekle birlikte gözden ırak bir yere gider ve videoyu silmeye çalışır. Navrati ateşi Urmi’nin gittiği yeri tutuşturur. Urmila bebeği kucağına alıp bağırmaya başlar. Sesi duyan Jigar ve tm Modi ailesi şok olur. Urmi kaçmaya çalışırken bebeği yere düşürür. Jigar alevlerin arasına dalar ve bebeği kurtarır. Raşi’nin bebeği  kucaklamasına izin vermeyen Jigar onu elinin tersiyle yere yuvarlar. Modi ailesi eve geri döner. Koki herkesin içinde Raşi’yi azarladığı için Jigar’a tepki gösterirken Jigar daha da sertleşir ve anne kız ikisinin de çok sorumsuz olduğunu söyler. Jigar, ailesini ve çocuklarını değil sadece parayı seven bir bayanla yaşamayacağını söyler. Raşi’nin çantasındna çıkan nafaka haberlerini gösteren Jigar onu para göz olarak tanımlar. Urmi renkten renge girerken Raşi fakir bir aileden geldiğini kabul eder ancak Modi avine gelmesi onun kaderidir ve bu evin imkanlarından yararlanmak onun da hakkıdır diye konuşur. Ayrıca boşanma sözünü bu güne kadar hiç ağzına almadığını söyler. Raşi ben de ayrılmak istiyorum diyerek bebekleri almak ister. Ancak Jigar ona engel olur. Raşi onları doğup büyüten olduğu için çocukları alacağını söyler. Koki de annenin kutsal olduğunu ve çocukların üzerinde hakkı olduğunu söyleyerek Raşi’yi destekler. Hetal oğluna bir anlık sinirle iş yapmamasını isterken Raşi çocukları alıp uzaklaşır. Koki olayları bu zamana kadar saklayan Gopi’ye kızar. Gopi derin bir üzüntü duyarken her şeyin sorumlusu olarak Rada’yı gösterir. Koki Rada’yı kolundan tutar ve dışarı atmak ister. Rada ona hakarete başlar ve neden kimse Raşi’yi suçlamıyor diye bağırır. Gopi, Rada’nın hakaretlerine daha fazla dayanamaz ve ona sert bir tokat atar. Elinden tutup dışarı atar. Böyle bir kardeşi olmadığını söyler. Urmi Jigar Raşi’yi götürmek isterse 10 kere özür dilemeli diye konuşurken Rada gelir. Madu kızına sarılır. Rada Modi evine bir daha gitmek istemediğini söyler. Madu Gopi’yi arar ve Rada’yı neden kovduklarını sorar. Gopi her şeyi anlatır. Raşi yeni evinde pahalı eşyalar ister. Madu ve Kinjal burası Modi değil diyerek onunla dalga geçerler. Urmila Modi evine gider ve bebekler için onlardan para ister. Modi şoktadır. Masum 8 Kasım Özeti sona erdi.
Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?