Masum 248. Bölüm Özeti ve Fragmanı İzle - 25 Kasım Çarşamba

Kanal 7'nin öğle sonrası kuşağında sevilerek izlenen Hint dizisi Masum'da yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Binlerce kişinin ekrana kilitlendiği ve soluksuz izlediği yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırıılıyor. Haberimizde Masum 248. bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 24.11.2020, 06:30 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 248. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 248. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Masum 248. bölüm özeti

Tripti’nin 3 gün içinde düğün olacak olmasına itiraz etmesi ile başlar. Tirpti 3 gün içerisinde hazırlanamayacağını söylese de kaynanası her şeyi halledeceğini bu konuda merak etmemesini söyleyip, tüm altınları da düğün günü takacağını söyleyip altınları da alıp Modi konağında gider. Umang ise karısı Tripti’nin gözleri önünde nişanlanmasına ses etmemesinin tek sebebi Modi konağına ve Modilerin zenginliğe el koymak için bu rezilliğe katlanmakta. Lakin Umang da biliyor ki Gopi ve Kokila kendisinden şüphelenmeye başlamıştır bile. Umang bu rezilliğe katlanmak için Tirpti’yi yeniden çalacakları paranın büyüklüğünden bahsedip dişini sıkmasını, bu düğünü engelleyecek plan geliştireceğini söylese de Tirpti kendisini kaybedip “Sen nasıl kocasın” diyerek hakaret eder. Onca hakaretten sonra Tripti adeta yalvarırcasına kendisini düştüğü bu durumdan kurtarmasını söyleyip, düğünde kendisine verilen parayı Umang’a verir. “Para istiyorsan Para, ama beni bu rezillikten kurtar” der. Umang bu konuşmadan sonra değiştirdiği altınları gösterip sadece kendisine güvenmesini, Kokila’nın oyununu bozmak için plan yaptığını söyler. Kısaca Umang yeniden Tirpti'nin güvenin kazanır. Gopi ile Kokila son zamanlarda çok sıkı fıkı olduğunu düşünen Raşi bir yolunu bulup ne iş çevirdiklerini öğrenmek için Gopi ile Kokila’yı takip eder. İkili alt odalardan birine gidip, Umang konusunu konuşmaya başladıkları sırada Raşi de kapıdan bunları dinlemeye başlar. Lakin Kokila fark edip Raşi’yi yakalar. Kokila Raşi’nini kapı dinlemesine çok kızar. Ancak neyi ne kadar duyduğunu bilmediği için Umang meselesinde Raşi’yi de planlarına dahil etmesi gerektiğine kara verir. Umang ile Tirpti’nin aslında evli olduğunu ama bu eve hırsızlık yapmaya geldiğini ama Radha’ya bunu kanıtlamaya çalışacaklarını bunu da sakın ama sakın Urmila’ya söylememesini söyler. Raşi duydukları karşısında şok olur. Kokila ve Gopi’ye bu konuda yardım edeceğini söyler. Raşi plana dahil olur. Tirpti ile evlenecek olan Damat adayına Tirpti’nin çiçeklerden çok hoşlandığını ve çiçek vermesi gerektiği konusunda konuşunca, damat adayı da Tirpti’ye gül verir. Umang sadece Modilerin parasına çökmek istemiyor. Aynı zamanda Daval ile Kinjal’i ayırmak için elinden gelen kötülüğü yapar. Daval Umang’ın sözlerinden dolayı etkilenip, Kinjal ile konuşmaz. Daval Umang’ın oyunu ile boşanma meselesini açınca Kinjal adeta yıkılır. Lakin Urmila yara tuz basıp Kinjal’in Modi konağına dönmesini ister. Madhu ise Urmila’nın sözlerine aldırmamasını, evliliğin kırılgan bir yapısı olduğunu söyleyip, Kinjal’i ikna etmeye çalışır.
Masum genel konusu

Rada Gopi’yi öldürmeye karar verdi. İlk denemesi Ahem yüzünden başarısızlıkla sonuçlandı. Urmila Kinjal ile Dawal’ın arasını açmak için elinden geleni yapıyor. Kinjal Dawal’ın gömleğini ütüler. BU sırada mutfağa gider. Urmila bunu fırsat bilerek ütüyü elbisenin üzerine bırakır. Dawal odasına gelince elbisesini yanmış görür ve Kinjal’i çağırır. Kinjal ütüyü kenara koydum derken Urmila gelir ve onu dikkatsizlikle suçlar. Çocukların eğlenmesi için Modi ailesi hazırlık yaparken Ahem de etrafı içleri çikolata dolu balonlarla evi süsler. Rada da içi cam kırıklar ile dolu bir balon hazırlar. Ahem yerde büyük bir balon görür ve onu da baş köşeye asar. Savita torunlarıyla gelir ve gösteri başlar. Herkes dans ederken sıra Ahem ve Gopi’ye gelir. Balonun altında dans ederlerken Rada da balonu patlatmaya çalışır. Ancak başaramaz. Mira, Gopi’den en büyük balonu vermesini ister. Gopi balonu almaya çalışırken Rada sapanla balonu patlatır. Gopi’nin üzerine bir anda cam kırıkları düşer. Gopi’nin kolu kanar. İlk müdahaleyi Ahem yapar. Urmila Kinjal ile Dawal’ı ayırmak için yataklarının vidasını gevşetir. Elinde vidayla dolanırken Madu onu görür ve ne yaptığını sorar. Urmi bir şey söylemeden ayrılır. Rada Gopi’nin mehendisini(kına) yaparken Umang’ı düşünür ve sinirlenir. Gopi kına çabuk kuruun diye ısınmasını ister. Rada daha önce öldürücü bir madde karıştırdığı ısıtıcıyaı yakar. Isıtıcıdan çıkan duman yavaş yavaş Gopi’yi zehirlemeye başlar. Koki uzun zamandan beri Gopi’yi göremediğini söyleyerek kontrole gider. Gopi bayılırken Koki onu görür ve herkesi çağırır. Ahem yüzüne su döker ancak nafile. Rada pis pis sırıtırken Gopi gözlerini açar. Herkes onun çok yorulduğu için bayıldığını düşünürken Raşi Rada’dan şüphelenir. Gece 12'de Raşi’nin odasına tüm Modi dolar ve doğum gününü kutlar. Raşi doğum gününün unutulduğunu düşünürken böyle bir sürprize çok sevinir. Urmi’nin evi gece yarısı Kinajl’in sesiyle ayaklanır. Kinjal yatağın eskidiği için kırıldığını söyler. Madu onu Urmi’nin kırdığını söyler. Sabah odayı dikizlerken elinde vidalarla gördüğünü söyler. Aralarında tartışma çıkınca Dawal erkeklerin salonda birlikte yatacaklarını söyler. Urmi planının başarılı olmasından mutlu. Gopi hamile olduğunu anlar ve bunu bir sürprizle açıklamayı düşünür. Kinjal de hamile olduğunu Urmi’nin evinde açıklarken çok mutludur. Kinjal ve Urmi ailesi Modi evine gelirler. Gopi de sürprizini açıklamak üzeredir ve eliyle hamile işareti yapar. Kinjal onun yanına gelir ve hamile olduğumu nereden anladın diye ona sarılır. Tüm Modi Kinjal’i kutlarken Urmi rahatsız olur. Ahem ve Gopi Mira’nın evlendiğinde evden ayrılacağını düşünerek şimdiden üzülürler. Rada onların eksik yönünün Mira olduğunu düşünerek ona zarar vermeyi düşünüyor. Gopi hamile olduğunu Ahem’in yemek kabına koyar. Ancak yazının başına bir sürü iş gelir ve sonunda Meti’nin süpürgesiyle çöpe atılır. Rada Mira’yı çikolata ile kandırır ve onu depodaki ayağı kırık dolaba gönderir. Masum 22 Kasım Özeti sona erdi. 


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?