Masum 9 Kasım Pazartesi 232. Bölüm Fragmanı İzle

Kanal 7'nin öğle sonrası kuşağında sevilerek izlenen Hint dizisi Masum'da yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Binlerce kişinin ekrana kilitlendiği ve soluksuz izlediği yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırıılıyor. Haberimizde Masum 232. bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 08.11.2020, 07:24 09.11.2020, 06:12 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 232. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 232. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Masum 232. bölüm özeti

Diziseti'nin haberine göre Urmila, utanmadan Modi evine gelir ve ikizler için para ister. Kızını bir daha Modi evine göndermeyeceğini söyler. Koki işleri iyice zorlaştırmamasını istese de Urmi oralı olmaz. Raşi annesinin evine alışmaya çalışır. İkizleri uyutmayınca Jigar’dan yardım ister. Ancak Jigar yanında değildir. Rada Umang ile görüşmeye başlar. Kinjal Rada’nın kiminle konuştuğunu merak eder ancak Umang’ı göremez. Raşi’nin prenses gibi davranması herkesi sinir eder. Hetal torunlarını özler ve gizli gizli ağlar. Bu durum Gopi’yi de üzer ve Tanrı’ya dua eder. Raşi şeker yüzünden Kinjal ile kavgaya tutuşur. Kinjal’in okuduğu dergiyi fırlatır. Kinjal bağırınca tüm aile toplanır. Madu Urmi’den Raşi’yi kontrol etmesini ister. Modi evinde Jigar’ı etkilemek için herkes seferber olur ancak Jigar herkesin yerini bilmesi gerektiğini söyler. Sabah saatlerinde Urmi’nin kapısı çalar. Urmi sütçünün geldiğini düşünür ancak karşısında Koki ve arkasında Jigar hariç tüm Modi ailesini görünce şok olur. Hetal hemen torunlarını alır. Koki Raşi’den eve gelmesini ister. Raşi’den ses çıkmayınca Koki Ahem’den bavulları açmasını ister. Modi ailesi Urmi’nin evinde kalacaktır. Raşi’nin gözleri Jigar’ı ararken Koki Urmi’nin parayı düşündüğünü ancak Modi ailesinin sevgiyi önemsediği için Raşi’yi almaya geldiklerini söyler. Raşi önemli olan Jigar’ın gelmesiydi diye tepki gösterir. Kokila sinirlenir ve boşanmanın henüz olmadığını, bu yüzden hala kaynanası sayıldığını söyler ve valizleri almasını ister. Hetal ve Koki mutfağı devralırken Urmila bütçesinin kısıtlı olduğunu söyler. Koki Ahem’den bir liste yapmasını ve malzemeleri getirmesini ister. Urmi’nin kocası Jitu misafire para harcatmayacağını söyleyerek ayrılır. Ahem de peşinden gider. Urmila şalteri kapatır ve kısıtlı bütçesi olduğu için elektriklerin kesildiğini göstermek ister. Ancak suçlanacağı için kendisi şalteri geriye kek baldırır. Urmi sürekli şikayet edince Koki ona Modi evinin anahtarlarını verir. Gopi Raşi’den inadını sürdürmemesini ister. Raşi ise eve gitmemekte kararlıdır. Urmi tavanın sapını gevşetir. Rada sos tavasını götürürken tavanın sapı yerinden çıkar ve Mira’nın üzerine dökülmek üzereyken Gopi kurtarır. Jigar evde tek başınadır. Meti Modi ailesi olmadan evin ölü gibi olduğunu söyler ve Jgar’dan Raşi’yi getirmesini ister. Jigar çok sinirlenir ve Meti’yi azarlar. Urmi’nin evi ana baba günü gibidir. Oturmakta bile zorluk çekilirken sıra yatmaya geldiğinde kavgalar da başlar. Jigar bebekleri özler ve Gopi’yi arar. Gopi sevinçle telefonu açar. Jigar bebeklerin ağlama sesini duyunca yine Raşi’yi suçlar ve telefonu kapatır. Anlayacağınız Modi ailesi Raşi bıkana kadar tüm zorluklara göğüs germeye razıdır. Bakalım bu fedakarlıkları işe yarayacak mı? Masum 9 Kasım Özeti sona erdi.
Masum genel konusu

Masum’da bugün Kokila Gopi’ye hayatı zindan etmeye başlar. Urmila ise Modi ailesinin evinde yaşananları öğrenmek için yanlarına gider. Kokila ise bundan Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi masumiyetini ispat edebilecek mi? Kokila Gopi’yi bir kenara çekip oğlunu mutlu etmediği için azarlar. Hetal ise Kokila’nın yanına gelir ve Gopi’yi suçlamadan önce olanların sebebini öğrenmesi gerektiğini söyler. Yaşananların esas suçlusunun Kokila olduğunu düşünen Hetal Kinjal’in itirazıyla karşılaşır. Rashi ise evde gizli kapılar arkasında konuşulanları merak eder ve olayları çözmesi için annesini çağırır. Urmila geldiğinde Gopi’nin ağzından laf almaya çalışır. Kokila bunu fark ettiğinde Urmila’yı Gopi’nin çağırdığını düşünür ve onu azarlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi masum olduğunu ispat edebilecek mi?  


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?