Melisa Berkalp kimdir? Kaç yaşında, nereli, evli mi, Instagram hesabı

Spor dünyasında birçok muhabir, sunucu ve spiker adını duyurmaya devam ediyor. Onlardan biri de Melisa Berkalp. Yeni kurulmasına rağmen yayın hayatında önemli işlere imza atan Haber Global'in kadrosunda bulunan güzel muhabir hakkında internette de çok sayıda kişi tarafından araştırma yapılarak bilgi sahibi olmak isteniyor. Peki, Melisa Berkalp kimdir? Kaç yaşında, nereli, evli mi, Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 11.05.2022, 12:40 Burak ZİHNİ
Melisa Berkalp kimdir? Kaç yaşında, nereli, evli mi, Instagram hesabı

Spor dünyasında birçok muhabir, sunucu ve spiker adını duyurmaya devam ediyor. Onlardan biri de Melisa Berkalp. Yeni kurulmasına rağmen yayın hayatında önemli işlere imza atan Haber Global'in kadrosunda bulunan güzel muhabir hakkında internette de çok sayıda kişi tarafından araştırma yapılarak bilgi sahibi olmak isteniyor. Peki, Melisa Berkalp kimdir? Kaç yaşında, nereli, evli mi, Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.Melisa Berkalp kimdir?

Melisa Berkalp (d. 20 Mayıs 1993, İstanbul) 29 yaşındadır. İstanbul'da doğan Berkalp müzik dinlemeyi sevmekle beraber doğa ve hayvanlara yakın ilgi göstermektedir. Şiir yazıp kitap okumaktadır. Lisanslı olarak dalgıçlık yapmaktadır. Seyahat konusunda da oldukça aktiftir. Bekardır. Boğa burcudur.


 

Melisa Berkalp'in eğitimi

Liverpool Üniversitesi'nde İletişim ve Medya bölümümünden mezun olan Melisa Berkalp Bilgi Üniversitesi'ni de bitirdi. Spor geçmişi de bulunuyor İbrahim Kutluay Basketbol Okulları'nda asistan koçluk yaptı. Karnaval Medya Grup'ta sosyal medya koordinatörlğünü üstlendi. Türkiye Basketbol Federasyonu'nda Proje Departmanı'nda görev aldı. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde spikerlik ve sunuculuk eğitimi aldı. Aynı kurumda çalışma imkanı da yakaladı. 4 aylık Ertem Şener Prodüksiyon tecrübesi de yaşadı. 2020 yılının aralık ayında Turkuvaz Medya'da dijital yayıncılık alanında çalışmalar yaptı. Şubat 2022'den itibaren Haber Global bünyesinde.


 

Melisa Berkalp'in sosyal medya hesapları

Başarılı muhabir ve sunucunun kendine ait olan ve aktif şekilde kullandığı sosyal medya hesapları bulunmaktadır. Burada binlerce kişi tarafından takip edimektedir. 

Melisa Berkalp Twitter hesabı: https://twitter.com/melisaberkalp
Melisa Berkalp Instagram hesabı: https://instagram.com/melisaberkalpp
Melisa Berkalp Linkedin hesabı: https://www.linkedin.com/in/melisa-berkalp-99b3a27aMelisa Berkalp

Melisa Berkalp

Melisa Berkalp

Melisa Berkalp
 

Melisa Berkalp

Melisa Berkalp

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?