Menajerimi Ara 13. bölüm full, tek parça ve Youtube izle | 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Koronavirüs sebebiyle geçen hafta ekranlardaki yerini alamayan Menajerimi Ara, yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkıyor. Ünlü oyuncuların yer aldığı kadrosuyla pazar akşamlarında zirveye oynayan dizide bugün de eneler yaşanacağı merak konusu. Menajerimi Ara 13. bölüm izle seçeneği ile haberimizde yer alıyor. Menajerimi Ara 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Televizyon 22.11.2020, 07:13 Burak ZİHNİ

Pazar akşamlarının zirve sahibi Menajerimi Ara dizisi yeni bölümüyle 22 Kasım Pazar günü ekranlardaki yerini aldı. Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih artman, Ayşenil Şamlıoğlu, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Aslı Mavitan başta olmak üzere güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çekerek gündemden düşmeyen Menajerimi Ara'in yeni bölümünde neler olacağı da merak edilerek araştırılıyor. Menajerimi Ara 13. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ve Menajerimi Ara 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde.



Menajerimi Ara 13. bölüm özeti

Serkan’ın dönüşünün altındaki gizli gerçeği henüz bilmeyen Ego Ajans menajerleri; Barış, Emir, Beren ve İrem Derici’nin konuk olacağı İbo Show programı için hazırlıklara başlar. Feris ve Kıraç, çıkabilecek bütün gerginlikleri önlemek adına ellerinden geleni yaparken, İrem Derici’nin başına gelen talihsiz olay Dicle’yi zor bir durumda bırakır. Emir ve Barış arasında yaşananlar artık herkesi geri dönülmez bir şekilde etkilerken, Barış bütün duygularını Dicle ile paylaşacağı büyük bir yüzleşme yaşar. Serkan ve Beren’in sürpriz iş birliği İbo Show öncesi her şeyi daha da içinden çıkılmaz bir hale getirir. Feris’in Dicle'yle ilgili öğreneceği gerçekler ise Dicle’yi şoke edecektir.


Star TV Menajerimi Ara 13. bölüm full tek parça HD izle

Pazar günlerinin zirve adaylarından biri olan Menajerimi Ara 13. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Menajerimi Ara'nın 13. bölümünü star.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Menajerimi Ara 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

STAR TV'nin fenomen dizisi Menajerimi Ara 14. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa startv.com.tr ve STAR TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?