Menajerimi Ara 15. bölüm full, tek parça ve Youtube izle | 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Salı günlerinin ardından kaydırıldığı pazar gününde de binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen Menajerimi Ara'da yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Dizide yaşanacaklar merak ediliyor ve sabırsızlıkla bekleniyor. Ünlü oyuncuları ve güçlü kadrosuyla yapım bu akşam da ilgiyle izlenecek. Menajerimi Ara 15. bölüm izle seçeneği ile haberimizde yer alıyor. Menajerimi Ara 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Televizyon 06.12.2020, 07:38 13.12.2020, 08:04 Burak ZİHNİ

Pazar akşamlarının zirve sahibi Menajerimi Ara dizisi yeni bölümüyle 22 Kasım Pazar günü ekranlardaki yerini aldı. Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih artman, Ayşenil Şamlıoğlu, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Aslı Mavitan başta olmak üzere güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çekerek gündemden düşmeyen Menajerimi Ara'in yeni bölümünde neler olacağı da merak edilerek araştırılıyor. Menajerimi Ara 15. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ve Menajerimi Ara 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde.Menajerimi Ara 15. bölüm özeti

Dicle’nin, Serkan’ın teklifine cevabı merakla beklenirken, Feris’in yapacağı hamle hem ajans hem de Dicle için yeni bir dönüm noktası olur. Feris, oyuncusu Hülya’nın sette yaşadığı krizi çözmeye çalışırken onu bekleyen büyük tehlikeyi herkesten önce fark eder. Kıraç, hem şarkıcı hem de oyuncu olan Murat Dalkılıç’ı ünlü bir yönetmenin filminde oynatabilmek için akıllara gelmeyecek ilginç bir yol dener. Peride’nin ajanstaki muhbiri bulmak için oynadığı oyun hiç beklenmedik bir şekilde sonuçlanır. Çınar ise kendisini ailesinin yaptığı sürprizin ortasında bulur. Dicle, Barış’la yaşadığı yüzleşme de yeni bir gerçekle sarsılır. Hakkında çıkan sansasyonel haberler taşları yerinden oynatırken Dicle’yi evde büyük bir sürpriz beklemektedir. Serkan ve Kıraç, artık herkes için geri dönülmez bir savaşın içindedir.


Star TV Menajerimi Ara 15. bölüm full tek parça HD izle

Pazar günlerinin zirve adaylarından biri olan Menajerimi Ara 15. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Menajerimi Ara'nın 15. bölümünü star.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Menajerimi Ara 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

STAR TV'nin fenomen dizisi Menajerimi Ara 16. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa startv.com.tr ve STAR TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?