Menajerimi Ara 16. bölüm full, tek parça ve Youtube izle | 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Salı günlerinin ardından kaydırıldığı pazar gününde de binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen Menajerimi Ara'da yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Dizide yaşanacaklar merak ediliyor ve sabırsızlıkla bekleniyor. Ünlü oyuncuları ve güçlü kadrosuyla yapım bu akşam da ilgiyle izlenecek. Menajerimi Ara 16. bölüm izle seçeneği ile haberimizde yer alıyor. Menajerimi Ara 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Televizyon 13.12.2020, 08:04 Burak ZİHNİ

Pazar akşamlarının zirve sahibi Menajerimi Ara dizisi yeni bölümüyle 13 Aralık Pazar günü ekranlardaki yerini aldı. Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih artman, Ayşenil Şamlıoğlu, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Aslı Mavitan başta olmak üzere güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çekerek gündemden düşmeyen Menajerimi Ara'in yeni bölümünde neler olacağı da merak edilerek araştırılıyor. Menajerimi Ara 16. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ve Menajerimi Ara 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde.Menajerimi Ara 16. bölüm özeti

Geçmişten gelen bir sebepten dolayı Serkan’la karşı karşıya gelen Kıraç, kendini ünlü bir çiftin ilişki krizinin ortasında bulur. Leyla’nın ajansa sürpriz ziyareti ise Dicle’yi çok zor durumda bırakır. Annesinin verdiği tavsiyeye uyarak Emir’le buluşan Dicle, kendisiyle ilgili bir sürprizle karşılaşır. Özel hayatı ve iş hayatı giderek karmaşıklaşan Feris ise bunun sonucundan kaçamaz. Serkan, Kıraç’ın içine düştüğü krizden faydalanmak için harekete geçer. Dicle, Barış’a karşı yeni duygular keşfederken, ikisinin de bir sonraki adımları merak konusu olur.


Star TV Menajerimi Ara 16. bölüm full tek parça HD izle

Pazar günlerinin zirve adaylarından biri olan Menajerimi Ara 16. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Menajerimi Ara'nın 16. bölümünü star.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Menajerimi Ara 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

STAR TV'nin fenomen dizisi Menajerimi Ara 17. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa startv.com.tr ve STAR TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?