Menajerimi Ara 17. bölüm full, tek parça ve Youtube izle | 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Günümüz medyasında yaşanan olayları ele alan senaryosu ile kısa sürede büyük bir etki yaratan ve pazar akşamlarında da izleyiciler tarafından ilgiyle izlenen Menajerimi Ara bu akşam da izleyicilerin karşısına çıkıyor. Menajerimi Ara 17. bölüm izle seçeneği ile haberimizde yer alıyor. Menajerimi Ara 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Televizyon 20.12.2020, 08:26 Burak ZİHNİ

Pazar akşamlarının zirve sahibi Menajerimi Ara dizisi yeni bölümüyle 20 Aralık Pazar günü ekranlardaki yerini aldı. Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih artman, Ayşenil Şamlıoğlu, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Aslı Mavitan başta olmak üzere güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çekerek gündemden düşmeyen Menajerimi Ara'in yeni bölümünde neler olacağı da merak edilerek araştırılıyor. Menajerimi Ara 17. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ve Menajerimi Ara 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde.Menajerimi Ara 17. bölüm özeti

Mayda’nın sürpriz isteği Ego Ajans menajerlerini zor durumda bırakır. Feris’in yapacağı hamleler her şeyi daha da karmaşıklaştırır. Çınar, oyuncusunu magazincilerin dilinden kurtarmak için çeşitli yollar ararken bir yandan iş ve aşk arasında bir seçim yapmak zorundadır. Barış ve Dicle arasında başlayan oyun iki taraf için de büyük gelişmelere sebep olur. Feris’in, Emir ve Dicle ile ilgili aldığı karar ise herkes için yeni bir dönemin başlangıcıdır. Kıraç ve Serkan arasında geçmişin gizemli sır perdesi aralanırken bu durum Kıraç’ı büyük bir çıkmaza sokar. Mayda’nın Dicle’nin babası ile ilgili öğrendikleri ise merak konusudur.


Star TV Menajerimi Ara 17. bölüm full tek parça HD izle

Pazar günlerinin zirve adaylarından biri olan Menajerimi Ara 17. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Menajerimi Ara'nın 17. bölümünü star.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Menajerimi Ara 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

STAR TV'nin fenomen dizisi Menajerimi Ara 18. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa startv.com.tr ve STAR TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138