Müge Anlı ile Tatlı Sert 11 Aralık 2020 Cuma izle | Müge Anlı izle ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz

ATV'nin televizyon tarihindeki en önemli yapımlarından birine imza attığı Müge Anlı ile Tatlı Sert haftanın son gününde izleyenlerin karşısına çıkıyor. Ele aldığı konular, işlediği dosyalar ve aydınlattığı olaylar ile adından söz ettiren başarılı sunucu Müge Anlı, bir kez daha alanında uzman olan ekip arkadaşlarıyla olayları çözüme kavuşturmak adına çalışacak. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Müge Anlı ile Tatlı Sert 11 Aralık 2020 Cuma canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı haberimizin altındaki kısımdan yazabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 11.12.2020, 07:38 11.12.2020, 07:36 Burak ZİHNİ

Hafta içi her gün yayınlanan bölümleriyle adli ve sosyal konuları ekranlara taşıyan Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün de dopdolu bir yayın akışıyla izleyicilerin karşısına çıkıyor. Haftanın ilk gününde yine birçok önemli konuyu ele alarak çözüme kavuşturacak olan Müge Anlı ve ekibi dünyadaki binlerce kişi tarafından da ilgiyle izlenecek. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Müge Anlı ile Tatlı Sert 11 Aralık 2020 Cuma canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Müge Anlı her gün çarpıcı olayları ele alıyor. Çözüme kavuşturmak için de ekibiyle olan gücünü ortaya koyup herkesi sevindirmeye çalışıyor. Yıllardır devam eden yayın maratonunda pek çok aileyi ve vatandaşı sevindiren başarılı gazeteci ve takım arkadaşları bugün de yine izleyicilerin karşısına çıkacak. Yaptığı yardım kampanyaları, sosyal sorumluluk projelerine sunduğu katkı ve birçok alandaki iyilikleri ile de gündemde olan Anlı, bugün de pür dikkat izlenecek. Programın son bölümünde Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Müge Anlı'da son olarak, İbrahim Bey'in aradığı kardeşiyle ilgili sıcak gelişme yaşandı. Yarım asırdır öldü bildikleri kardeşi bulundu. Çocukları olduğunu ve onların kendisini evlatlık verildiğini bilmediklerini söyleyen Sevil Hanım, Kardeşleriyle görüşmek istedi. Yalnız yaşadığı evinden şüpheli bir şekilde ortadan kaybolan Mustafa Özbay'la en son 27 Kasım Cuma günü saat 20.00 sularında konuşmuştu kız kardeşi Zehra Erdoğan. Mustafa Özbay'ın kendi hür iradesiyle her şeyi bırakıp gitmesine ihtimal dahi vermiyordu kız kardeşi. Peki yeğenleri Hüseyin ya da Selim amcalarının evine gitselerdi Mustafa Özbay onları içeri alır mıydı? Amcası Mustafa Özbay'ın kaybolduğu akşam yeğeni Selim Özbay'da Halil Yuvalı'yla buluştuğunu söylemişti. O akşam evden saat kaçta çıktı? Ve eve nasıl döndü? Mustafa Özbay'ın kardeşi Mehmet Özbay yayına bağlandı. Mehmet Bey Pazartesi günü olaydan haberi olduğunu çocuklarına siz yaptınız demediğini çocuklarının yaptığına inanmadığını kardeşi ile hep dertleştiğini telefonunu bırakıp gideceğini söylediğini bu konuya takınılmasını anlamadığını ifade etti. Kerem Durur'un kaybından sonra evine gittiği iddiasını yalanlayan Bolat Koyun, Resime Dönmez'le kayıptan önce kesinlikle tanışmadıklarını söylüyor. Osman Durur'un gözdağı verircesine kapısına kadar geldiğini de ileri sürüyor Bolat Koyun. Bolat Koyun Kerem Durur'un çocukları tarafından suçlanmasının sebebini ise maddiyata bağlıyor. İyi seyirler dileriz... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

müge anlı erdal özkaya fetö

müge anlı'ya fetö şoku
Müge Anlı ile Tatlı Sert 11 Aralık Cuma izle 

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı stüdyoya gelen konuklarına yardımcı olmayı sürdürüyor. Son dönemde sosyal sorumluluk projeleriyle de ön plana çıkan Anlı, bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda olacak. ATV'de yayınlanan Tatlı Sert programını internetten www.atv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 0 535 663 52 52'dir.

büşra uçun

ecrinmevlüt yılmazmenzure soylu bahar bartıkmenzure soylu bahar bartık
hanife çiçekçimüge anlı hanife çiçekçikardelen bucakayten hüseyinovaküçükçekmece 5 yaşındaki kıza taciz iddiasınecla metin büyükşenali gölvemüşra nehircantony back müge anlı
dilek şevikmonique wittemanhasan konuşukengin karakollu arif karakollu itirafpalu ailesi

nur mehmet pehlivangamze tibetmehmet nur pehlivangamze tibet müge anlınur mehmet pehlivan müge anlı silivri define
zekai turhal cinayetŞABAN EROĞLU MÜGE ANLItuza köpek vahşetihüseyin aslan müge anlımurat güneş kiralık katilmonique witteman
asım bayram cinayetimüge anlı asım bayram
asım bayramAsım Bayram'ın kaybıyla Ferluga Hanım'ın bilgisi var mı? Şoke eden şüphelergülay paltaabdullah gazi akbıyıkabdullah gazi akbıyıkabdullah gazi akbıyıktuba sarıkülçe
müge anlı feride ercan hikmet yalçınkaya

seher okusal mevlüt okusalmustafa vatan

mehmet selim kaymazdamla gündüz müge anlı ile tatlı sert

çiğdem çakırermüge anlı çiğdem çakırer
Hakem Nursena Haşlaman'ın ailesi kim? Müge Anlı onu arıyor

MÜGE ANLI KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[5] Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

müge anlı kimdir?

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?