Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Aralık 2020 Salı izle | ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Türkiye'nin en çok izlenen sabah programı olmayı yıllardır sürdüren ve akşam yayınlanan birçok yapıma da kafa tutan Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün de izleyicilerin karşısına çıkıyor. Senelerdir ekibi ile birlikte taşın altına elini koyan, olayları incelemesinin yanında sosyal sorumluluk projelerine de imza atan Müge Anlı, bugün yine dosyaları çözüme kavuşturmak noktasında mesai yapacak. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Aralık 2020 Salı canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı haberimizin altındaki kısımdan yazabilirsiniz.

Televizyon 15.12.2020, 07:00 Burak ZİHNİ

Hafta içi her gün yayınlanan bölümleriyle adli ve sosyal konuları ekranlara taşıyan Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün de dopdolu bir yayın akışıyla izleyicilerin karşısına çıkıyor. Haftanın ilk gününde yine birçok önemli konuyu ele alarak çözüme kavuşturacak olan Müge Anlı ve ekibi dünyadaki binlerce kişi tarafından da ilgiyle izlenecek. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Aralık 2020 Salı canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Müge Anlı her gün çarpıcı olayları ele alıyor. Çözüme kavuşturmak için de ekibiyle olan gücünü ortaya koyup herkesi sevindirmeye çalışıyor. Yıllardır devam eden yayın maratonunda pek çok aileyi ve vatandaşı sevindiren başarılı gazeteci ve takım arkadaşları bugün de yine izleyicilerin karşısına çıkacak. Yaptığı yardım kampanyaları, sosyal sorumluluk projelerine sunduğu katkı ve birçok alandaki iyilikleri ile de gündemde olan Anlı, bugün de pür dikkat izlenecek. Programın son bölümünde Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Müge Anlı'da son olarak, Sevgi İzi ailesi büyümeye sevdiklerimiz güvende kalmaya devam ediyor. 46 yaşındaki engelli vatandaş 12 Aralık Cumartesi günü Antalta'daki evinden çıkıp kaybolmuştu. Kolundaki Sevgi İzi sayesinde bulundu ve ailesine teslim edildi. Ailesinin karşı çıkmasına rağmen 4 ay önce kaçarak evlenmişti 18 yaşındaki Ece Çiçek, yaşı küçük olduğu için beklemesini istemişti ailesi ama evlenmek için can attığı eşi sadece 4 ay sonra canını aldı. Evinde 4 Aralık akşamı işlenen korkunç cinayet göz göre gelmişti. Annesine gelinlikli fotoğrafını yollamış akşamına ise ölüm haberi gelmişti. Tartıştık öldürdüm diyen eşi ise tutuklanarak cezaevine gönderildi. 9 Aralık'ta görme ve işitmeli engeli olan Emine'yi yaşı küçük diye ailesi vermek istememişti. 28 yaşındaki Muhammet Elçin ile söz yapmışlardı. Sözlendiği gencin getirdiği baklavadan herkes uykuya daldı. 16 yaşındaki engelli Emine Elbüken, sözlendiği kişi tarafından kaçırıldı. Emine'nin ablası canlı yayında. Kardeşi Medeni, eski eşini cinayetle suçlamıştı. Medeni Durur'un eski eşi Kerem Durur'u öldürüp dolapta mı sakladı? Kerem Durur’la ilgili iddialar… 14 çocuk babası adama kim, ne yaptı? 16 yaşındaki Emine bulundu. İyi seyirler dileriz.

müge anlı erdal özkaya fetö

müge anlı'ya fetö şoku
Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Aralık Salı izle 

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı stüdyoya gelen konuklarına yardımcı olmayı sürdürüyor. Son dönemde sosyal sorumluluk projeleriyle de ön plana çıkan Anlı, bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda olacak. ATV'de yayınlanan Tatlı Sert programını internetten www.atv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 0 535 663 52 52'dir.

büşra uçun

ecrinmevlüt yılmazmenzure soylu bahar bartıkmenzure soylu bahar bartık
hanife çiçekçimüge anlı hanife çiçekçikardelen bucakayten hüseyinovaküçükçekmece 5 yaşındaki kıza taciz iddiasınecla metin büyükşenali gölvemüşra nehircantony back müge anlı
dilek şevikmonique wittemanhasan konuşukengin karakollu arif karakollu itirafpalu ailesi

nur mehmet pehlivangamze tibetmehmet nur pehlivangamze tibet müge anlınur mehmet pehlivan müge anlı silivri define
zekai turhal cinayetŞABAN EROĞLU MÜGE ANLItuza köpek vahşetihüseyin aslan müge anlımurat güneş kiralık katilmonique witteman
asım bayram cinayetimüge anlı asım bayram
asım bayramAsım Bayram'ın kaybıyla Ferluga Hanım'ın bilgisi var mı? Şoke eden şüphelergülay paltaabdullah gazi akbıyıkabdullah gazi akbıyıkabdullah gazi akbıyıktuba sarıkülçe
müge anlı feride ercan hikmet yalçınkaya

seher okusal mevlüt okusalmustafa vatan

mehmet selim kaymazdamla gündüz müge anlı ile tatlı sert

çiğdem çakırermüge anlı çiğdem çakırer
Hakem Nursena Haşlaman'ın ailesi kim? Müge Anlı onu arıyor

MÜGE ANLI KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[5] Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

müge anlı kimdir?

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?