Müge Anlı ile Tatlı Sert Yusuf Tokdemir kimdir? 3 gündür haber alınamıyor

ATV ekranlarının sevilerek seyredilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün de izleyicilerinin karşısına çıktı. Birbirinden önemli konuları gündeme getiren ve çözümleme konusunda elinden geleni ortaya koyan Müge Anlı, Yusuf Tokdemir'i aramaya başladı. Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert Yusuf Tokdemir kimdir? Detaylar haberimizde.

Televizyon 31.05.2022, 10:17 Burak ZİHNİ
Müge Anlı ile Tatlı Sert Yusuf Tokdemir kimdir? 3 gündür haber alınamıyor

ATV ekranlarının sevilerek seyredilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün de izleyicilerinin karşısına çıktı. Birbirinden önemli konuları gündeme getiren ve çözümleme konusunda elinden geleni ortaya koyan Müge Anlı, Yusuf Tokdemir'i aramaya başladı. Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert Yusuf Tokdemir kimdir? Detaylar haberimizde.Yusuf Tokdemir kimdir?

Bugün başarılı sunucu Müge Anlı'nın ekranlarda milyonlar karşısında kaybını açıkladığı Yusuf Tokdemir 9. sınıf öğrencisi. 14 yaşında. Atatürk Havalimanı'na fidan dikme etkinliğine gitmek üzere evden çıktı ve sonrasında haber alınamadı. Arkadaşlarına ise Helin Avşar adındaki bir kızı kaçıracağını söyledi. 3 gündür kendisine ulaşılamıyor. Bağcılar'da oturuyor. Babası İrfan Bey ve annesi Cemile Hanım çocuklarının bulunması için stüdyoya geldi. 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?