Müge Anlı ile Tatlı Sert Zühre Yapışkan kimdir? 8 gündür haber alınamıyor

Türkiye'nin en çok seyredilen sabah programı olmayı sürdüren Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün de yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Başarılı sunucu Müge Anlı ilk dosyayı açtı ve Zühre Yapışkan'ın bulunması için çalışmalara başladı. Genç kızın nerede olduğu merak konusu ve herkes araştırarak öğrenmek istiyor. Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert Zühre Yapışkan kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Televizyon 28.04.2022, 10:07 Burak ZİHNİ
Müge Anlı ile Tatlı Sert Zühre Yapışkan kimdir? 8 gündür haber alınamıyor


Türkiye'nin en çok seyredilen sabah programı olmayı sürdüren Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün de yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Başarılı sunucu Müge Anlı ilk dosyayı açtı ve Zühre Yapışkan'ın bulunması için çalışmalara başladı. Genç kızın nerede olduğu merak konusu ve herkes araştırarak öğrenmek istiyor. Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert Zühre Yapışkan kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.Zühre Yapışkan kimdir?

Halası ve dedesinin programa gelerek aradıkları Zühre Yapışkan 16 yaşında ve 11. sınıf öğrencisi Kütahya'da yaşıyor. Küçük yaşta sözlendirilen Yapışkan, 23 yaşındaki sevgilisi ile kaçtı. 104 bin lira için kaçırıldığı iddia edilen Zühre'nin yaşadığı süreç ele alındı. 8 gündür kendisinden haber alınamıyor.

Yorumlar (0)
banner159
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?