Payitaht Abdülhamid 121. bölüm tek parça izle! 122. bölüm fragmanı yayınlandı mı TRT 1

TRT 1 ekranlarında her hafta milyonları televizyon başına kilitleyen Payitaht Abdülhamid 121. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ile karşınızdayız. Payitaht Abdülhamid 122. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Televizyon 16.10.2020, 06:54 16.10.2020, 17:10 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen diizlerinden biri olan ve Cuma günlerine damga vuran Payitaht Abdülhamid son bölümü ile yayınlandı. Tarihsel olayları ve ilişkileri ekranlara taşyan dizinin senaryosu, sahneleri ve güçlü oyuncusu da dikkat çekiyor. Cuma akşamları reyting zirvesinde olmasına kesin gözle bakılan Payitaht Abdülhamid 121. bölüm tek parça, HD ve full izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


Payitaht Abdülhamid 121. bölüm özeti

Selanik görevinden başarısızlıkla dönen Zülüflü İsmail, Ahmet ve Selim Paşa Abdülhamid’in emriyle sorguya alınır. Abdülhamid devletine, kendisine ihanet eden paşayı bulmaya kararlıdır. Saray katiplerinden biri Abdülhamid’in peşine düştüğü, hain paşanın kim olduğunu bilmektedir. O ismi Sultan Abdülhamid’e söyleyecek midir? Artan muammalar Abdülhamid’in karar vermesini zorlaştırır. Patlatılan depo ve fabrikalara rağmen Akabe demir yolu yapılmalıdır. Abdülhamid’in bulduğu çözüm  Fernandes’in fabrikasını almaktır. Hechler Abdülhamid’in tek kurtuluş yolunu tahmin eder ve buna engel olmak için Fernandes’e başka bir anlaşma teklif eder. Abdülhamid fabrikayı almak için hamlelerini yaparken hain paşayı bulmak için de bir tertip yapar. Eşref Aziz hem oğlunun derdine şifa bulmak, hem de patlamaların intikamını almak için Payitaht’a gelir. Eşref Aziz’in Payitaht’a geldiğini öğrenen Mika onu bir tuzağa çeker. Yanlış kişinin peşine düşen Eşref  Aziz’in yolu Söğütlülerle kesişir. Babaları için yaptıkları hayırda Aliye’nin düşüncesizce hareket etmesi Bidar ve Fatma’yı tekrar karşı karşıya getirir. Aliye babasından yadigar kalan eşyaları da satmıştır. Fatma eşyaları geri almaya çalışırken karşısına Ahmet Paşa çıkar. Eşyaları o almıştır. Fatma babasının eşyalarını Ahmet Paşa’dan geri alabilecek midir? Bidar ve Fatma arasındaki gerilim tırmanarak devam eder. Fatma’nın yaptıkları sonucu saraydan kovulacaklarını düşünen Aliye, sarayda kalmak için nasıl bir yol bulacaktır? Abdülhamid demiryolunda kullanılacak rayların yapımı için Fernandes’i fabrikasını satmaya ikna edebilecek midir? Eşref Aziz Payitaht’ta umduğunu bulabilecek midir? Abdülhamid yaptığı tertiple hain paşayı ortaya çıkartabilecek midir?ÖZLEM CONKER


Payitaht Abdülhamid 121. bölüm full tek parça HD izle

Cuma günlerinin zirve adaylarından biri olan Payitaht Abdülhamid 121. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Payitaht Abdülhamid 121. bölümünü TRT 1 .com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Payitaht Abdülhamid 122. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1 'in fenomen dizisi Payitaht Abdülhamid 122. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa TRT 1 .com.tr ve TRT 1 Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?