Sabahın Sultanı Seda Sayan 24 Mayıs Salı 194. bölüm STAR TV izle

STAR TV ekranlarının vazgeçilmezleri arasına girmeyi başaran Sabahın Sultanı Seda Sayan'da adım adım 200 bölüme doğru gidiliyor. 39'uncu haftasıyla yayınlanmaya devam eden yapımda bugün de yine uzman isimler canlı yayına katılarak önemli bilgiler aktarıp alanlarına yönelik olarak vatandaşlara uyarılarda bulunacak. Evlenmek isteyenler de mutlu olabilmek ve nikah masasına oturabilmek adına yüzleşmelerini sürdürecek. Seyirciler de araştırmalarda bulunarak yapımı izlemek amacında. Sabahın Sultanı Seda Sayan 24 Mayıs Salı 194. bölüm STAR TV izle alternatifleri haberimizde.

Televizyon 24.05.2022, 08:00
Sabahın Sultanı Seda Sayan 24 Mayıs Salı 194. bölüm STAR TV izle

Milyonları ekran başına kilitleyen Sabahın Sultanı Seda Sayan 24 Mayıs Salı 194. bölümü ile televizyondaki yerini alıyor. Başarılı sunucu Seda Sayan'ın sunumuyla renkli anlara tanıklık edilen programda yaşama dair bilgiler de verilecek. Havvanur'un ev beğenmemesi büyük bir krizi de beraberinde getirmişti. Ev sorununun sürekli büyümesi stüdyoyu da bribirine kattı. Yorumcular da dahil olmak üzere herkes hararetli bir tartışmanın içerisindeydi. Sabahın Sultanı Seda Sayan 24 Mayıs Salı STAR TV Youtube canlı izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.


 

Sabahın Sultanı Seda Sayan 24 Mayıs Salı izle 

Başarılı sunucu Seda Sayan stüdyoya gelen konuklarına yardımcı olmayı sürdürüyor. Son dönemde sosyal sorumluluk projeleriyle de ön plana çıkan Anlı, bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda olacak. STAR TV'de yayınlanan Sabahın Sultanı Seda Sayan programını internetten www.startv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.


seda sayan


 

STAR TV hakkında

Aysel Gürsaçer (d. 24 Mayıs 1962, İstanbul), bilinen adıyla Seda Sayan, Türk şarkıcı, oyuncu ve sunucu. Şarkıcılık ve oyunculuk kariyerinin ardından televizyon sunuculuğuyla öne çıktı ve başta Sabahların Sultanı Seda Sayan olmak üzere çeşitli programların sunuculuğunu üstlendi. Seda Sayan, 24 Mayıs 1962'de Eyüp, İstanbul'da doğdu. Şarkıcılığa düğün salonlarında başladı. Sonra uvertür olarak küçük gazinolara geçti. Sevgilisi organizatör Turgut Akyüz'ün Stardust kulübünde assolist oldu. Uzun süre "b" sınıfı gazinolardan Gülizar'da assolistlik yaptı. Dönemin büyük assolistlerin çok yüksek ücret taleplerine kızan Fahrettin Aslan tarafından, Harika Avcı'yla birlikte bir süre ders aldırılıp dönemin en büyük gazinosu Maksim Gazinosu'na assolist olarak çıktı. Böylece ilk kez ciddi müzik eğitiminden gelmeyen assolistler dönemi başladı. Fahrettin Aslan'a Seda Sayan'ı tavsiye eden film yapımcısı Türker İnanoğlu'ydu. Ağustos 1978'de sahne alabilmek için mahkeme kararıyla yaşını büyüterek doğum tarihini 4 Ocak 1959 olarak değiştirdi. Mayıs 1987'de ilk eşi Rıdvan Kılıç'la evlenen Seda Sayan, Aralık 1987'de boşandı. 1990 yılında evlendiği ikinci eşi Sinan Engin'den 1995 yılında boşandı. Bu evlilikten Oğulcan adında bir oğlu dünyaya geldi. Mahsun Kırmızıgül ile üç yıl süren bir birliktelik geçirdi. Üçüncü eşi Soner Yapcacık ile 25 Ağustos 1998'de evlendi ve Ocak 1999'da boşandı. Dördüncü eşi Tuncay Kıratlı ile Nisan 2000'de evlendi ve Ocak 2001'de boşandı. Futbolcu Hakan Şükür'ün kardeşi Gökhan Şükür ile 2004 yılında evlendi ve bir yıl sonra boşandı. Türkücü Nihat Doğan ile nişanlanıp evliliğin eşiğinden dönen Seda Sayan, Türk halk müziği sanatçısı Onur Şan'la 24 Mayıs 2008 tarihinde Çırağan Sarayı'nda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından kıyılan nikâhla evlendi. Seda Sayan ve Onur Şan Şubat 2010 tarihinde boşanmışlardır. Aralık 2017'de mahkeme kararıyla doğum tarihi 24 Mayıs 1962 olarak değiştirildi.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?