Sabahın Sultanı Seda Sayan 25 Ocak 2022 Salı 109. bölüm STAR TV izle

Sabah saatlerinde yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Sabahın Sultanı Seda Sayan'da yeni bir gün daha başlıyor. Birçok uzmanın konuk olarak katıldığı ve her anında önemli bilgilerin verildiği programda evlenmek isteyen çift adayları da yüzleşmeleri ile birlikte mutluluğa ulaşmak adına mücadele verecek. Seda Sayan da ilgiyle izlenecek. Sabahın Sultanı Seda Sayan 25 Ocak 2022 Salı 109. bölüm STAR TV izle alternatifleri haberimizde yer almaktadır.

Televizyon 25.01.2022, 09:25 Burak ZİHNİ
Sabahın Sultanı Seda Sayan 25 Ocak 2022 Salı 109. bölüm STAR TV izle

Milyonları ekran başına kilitleyen Sabahın Sultanı Seda Sayan 25 Ocak Salı 109. bölümü ile televizyondaki yerini alıyor. Başarılı sunucu Seda Sayan'ın sunumuyla renkli anlara tanıklık edilen programda yaşama dair bilgiler de verilecek. Beran ve Akile yüzükleri attı. Yaşananlar herkesiş şoke etti. Murat'ın ağabeyinden duyduğu hakaretleri anlatan Akile, Beran'ı şoke etti. Bu duruma isyan eden Beran; "Ben bunu 83 milyonun önünde mi duyacaktım?" tepkisinde bulundu. Son sözü ise 'annemden onay istiyorum' oldu. Akile de stüdyoyu terk etti. Beran doğum gününde kimse tarafından aranmadığını anlattı. Sabahın Sultanı Seda Sayan 25 Ocak Salı STAR TV Youtube canlı izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.


 

Sabahın Sultanı Seda Sayan 25 Ocak Salı izle 

Başarılı sunucu Seda Sayan stüdyoya gelen konuklarına yardımcı olmayı sürdürüyor. Son dönemde sosyal sorumluluk projeleriyle de ön plana çıkan Anlı, bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda olacak. STAR TV'de yayınlanan Sabahın Sultanı Seda Sayan programını internetten www.startv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.


seda sayan


 

STAR TV hakkında

Aysel Gürsaçer (d. 25 Ocak 1962, İstanbul), bilinen adıyla Seda Sayan, Türk şarkıcı, oyuncu ve sunucu. Şarkıcılık ve oyunculuk kariyerinin ardından televizyon sunuculuğuyla öne çıktı ve başta Sabahların Sultanı Seda Sayan olmak üzere çeşitli programların sunuculuğunu üstlendi. Seda Sayan, 25 Ocak 1962'de Eyüp, İstanbul'da doğdu. Şarkıcılığa düğün salonlarında başladı. Sonra uvertür olarak küçük gazinolara geçti. Sevgilisi organizatör Turgut Akyüz'ün Stardust kulübünde assolist oldu. Uzun süre "b" sınıfı gazinolardan Gülizar'da assolistlik yaptı. Dönemin büyük assolistlerin çok yüksek ücret taleplerine kızan Fahrettin Aslan tarafından, Harika Avcı'yla birlikte bir süre ders aldırılıp dönemin en büyük gazinosu Maksim Gazinosu'na assolist olarak çıktı. Böylece ilk kez ciddi müzik eğitiminden gelmeyen assolistler dönemi başladı. Fahrettin Aslan'a Seda Sayan'ı tavsiye eden film yapımcısı Türker İnanoğlu'ydu. Ağustos 1978'de sahne alabilmek için mahkeme kararıyla yaşını büyüterek doğum tarihini 4 Ocak 1959 olarak değiştirdi. Mayıs 1987'de ilk eşi Rıdvan Kılıç'la evlenen Seda Sayan, Aralık 1987'de boşandı. 1990 yılında evlendiği ikinci eşi Sinan Engin'den 1995 yılında boşandı. Bu evlilikten Oğulcan adında bir oğlu dünyaya geldi. Mahsun Kırmızıgül ile üç yıl süren bir birliktelik geçirdi. Üçüncü eşi Soner Yapcacık ile 25 Ağustos 1998'de evlendi ve Ocak 1999'da boşandı. Dördüncü eşi Tuncay Kıratlı ile Nisan 2000'de evlendi ve Ocak 2001'de boşandı. Futbolcu Hakan Şükür'ün kardeşi Gökhan Şükür ile 2004 yılında evlendi ve bir yıl sonra boşandı. Türkücü Nihat Doğan ile nişanlanıp evliliğin eşiğinden dönen Seda Sayan, Türk halk müziği sanatçısı Onur Şan'la 1 Şubat 2008 tarihinde Çırağan Sarayı'nda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından kıyılan nikâhla evlendi. Seda Sayan ve Onur Şan Şubat 2010 tarihinde boşanmışlardır. Aralık 2017'de mahkeme kararıyla doğum tarihi 25 Ocak 1962 olarak değiştirildi.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?