Savaşçı yeni bölüm neden yok? Savaşçı başlamayacak mı bitti mi? 18 Ekim Pazar FOX TV yayın akışı

Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Savaşçı'nın neden yayınlanmadığı ve ne zaman başlayacağı konusundaki sorular internetin gündemine oturdu. Peki, Savaşçı yeni bölüm neden yok? Savaşçı başlamayacak mı bitti mi? 18 Ekim Pazar FOX TV yayın akışı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 18.10.2020, 09:20 18.10.2020, 10:30 Burak ZİHNİ

FOX TV'de yayınlanan bölümleri ile pazar akşamlarına damga vuran Savaşçı, reyting sonuçlarında da üst sıralarda yer alıyordu. Güçlü senaryosu, birbirinden usta oyuncuları ve işlediği konularla adından her geçen gün daha da söz ettiren yapım birkaç haftadır yayınlanmıyor. Peki, Savaşçı yeni bölüm neden yok? Savaşçı başlamayacak mı bitti mi? 18 Ekim Pazar FOX TV yayın akışı haberimizde yer alıyor.


 

Savaşçı neden yok? Final mi yaptı?

Yapımcılığını Limon Yapım'ın üstlendiği Savaşçı'nın 100. bölümü yayınlanmadı. Hafta içinde oyuncuların istedikleri ücretlerde indirime gitmedikleri ve çekimlerin durduğu yönünde iddialar internet sitelerinde yer aldı. Bu gelişme sebebiyle dizinin ekranlara gelmediği düşünülüyor. Limon Yapım'ın son paylaşımı da 22 Eylül'de gerçekleştirildi. Konu hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.


 

Savaşçı yeni bölüm ne zaman?

FOX TV'deki bölümleri ile uzun süre gündemde kalan Savaşçı'nın yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor.

savaşçı neden yok


 

Savaşçı başlamayacak mı?

Dizinin yayınlandığı FOX TV web sitesinde izleyicilere fikir verecek bir hamle yaptı. Sitenin diziler kısmından Savaşçı çıkarıldı. Artık geri dönmesinin daha da zorlaşması bekleniyor. Ancak oyuncular, yapım ve kanal arasında tekrar bir anlaşma sağlanırsa yeniden yayınlanabilir.


 

FOX TV 18 Ekim 2020 Pazar Yayın Akışı

08:30 İlker Karagöz ile Çalar Saat Hafta Sonu

11:45 Yasak Elma
13:30 Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi
15:30 Çocukluk
19:00 Gülbin Tosun ile Fox na Haber Hafta Sonu
20:00 Öğretmen
23:30 Yasak Elma


Tüm kanalların yayın akışına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?