Sen Çal Kapımı (5.bölüm) neden yok? Bitti mi final mi yaptı kaldırıldı mı? Yeni bölüm ne zaman?

Yaz döneminde yayınlanmaya başlayan dizilerden biri olan ve çarşamba günlerinde FOX TV'nin reyting kozu haline gelen Sen Çal Kapımı'nın yeni bölümü bu akşam ekranlardaki yerini alamayacak. Yayın akışında yer verilmeyen dizi ile ilgili bu gelişme sonrasında izleyiciler de Sen Çal Kapımı neden yok? Bitti mi final mi yaptı kaldırıldı mı? Yeni bölüm ne zaman? gibi soruları sormaya başladı. İşte detaylar...

Televizyon 05.08.2020, 06:21 05.08.2020, 06:52 Burak ZİHNİ

Baş rollerinde Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in oynadığı Sen Çal Kapımı'nın sabırsızlıkla beklenen yeni bölümü hakkında flaş bir gelişme yaşandı. FOX TV 5 Ağustos Çarşamba yayın akışı içerisinde dizinin tekrar bölümü ile yayınlanacağı bilgisini izleyicilerle paylaştı. Yayınlandığı günden bu yana önemli izleyici kitlesi ve oranı elde eden dizinin akıbeti de araştırılmaya başlandı. Binlerce kişi Sen Çal Kapımı neden yok? Bitti mi final mi yaptı kaldırıldı mı? Yeni bölüm ne zaman? gibi sorular soarak yapımın durumunu öğrenmeye çalışıyor. Detaylar haberimizde yer alıyor.

 

Son bölümde ne oldu?

Eda, üst üste aldığı haberlerle strese girdi ve Serkan’ın kollarında uyuyuverdi yine. Üstelik bu sefer ciddi bir derdi var, Selin’le Ferit ev ziyaretine gelmek istiyorlar. Ancak beraber yaşanan bir ev yok ortada. Hazırlık yapmak lazım; vakit dar, yapılması gereken çok, Serkan’ınsa tüm düşündüğü iş, iş ve yine iş. Eda’nın arkadaşları ise Serkan’ın Selin’le ilişki yaşadığına eminler. El ele göz göze yakaladılar onları. Eda evi hazırlamaya çalışırken bir taraftan da onları her şeyin yolunda olduğuna ikna etmeye çalışıyor. Eda, bütün gün misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için elinden geleni yaptıktan sonra hiç beklenmedik yerden gelen haberse artık sabrını taşırıyor. Ve işler çığırından çıkıyor.

kerem bürsin
 

Sen Çal Kapımı bitti mi?

FOX TV'nin son dönemdeki başarılı projelerinden biri olan Sen Çal Kapımı'nın bitmesi gibi bir durum söz konusu değil. İzlenme oranları da tatmin edici olan yapım yayın hayatına devam ediyor.


hande erçel


 

Sen Çal Kapımı neden yok?

Sevilen dizinin yeni bölümünün yayınlanmama sebebi Kurban Bayramı. İzleyiciler bu hafta dizinin tekrar bölümünü seyredebilecek. Diğer yandan kaçırdıkları ya da unuttukları noktaları hatırlama fırsatı bulacak.

 

Sen Çal Kapımı yeni bölüm ne zaman?

Romantik bir hikayenin sıradışı olaylarını ele alan Sen Çal Kapımı'nın yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı da merak konusu. Dizi önümüzdeki hafta izleyicilerin karşısına çıkacak ve yeni bölümleri ile seyircisi ile buluşacak.

 


Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?