Sevmek Zamanı 1. bölüm reyting sonuçları! Dizi izlendi mi tutar mı?

ATV ekranlarında yaz ayları başlıyor. Hakim'in final yapmasından sonra yerine gelecek yapım belirlendi ve Sevmek Zamanı ilk bölümüyle bugün izleyicilerin karşısına çıkıyor. Bugün elde edeceği oranlara göre geleceği hakkında da fikir verecek olan yapımda yaşanacaklar merak konusu. Ayrıca kalıcı olup olmayacağı da bu akşam az çok kendini belli edebilir. Yapım şirketi, kanal ve seyirci ilk bölüm performansını merak ediyor. Peki, dizi izlendi mi tutar mı? Sevmek Zamanı 1. bölüm reyting sonuçları haberimizde.

Televizyon 20.06.2022, 12:03 Burak ZİHNİ
Sevmek Zamanı 1. bölüm reyting sonuçları! Dizi izlendi mi tutar mı?

ATV ekranlarında yaz ayları başlıyor. Hakim'in final yapmasından sonra yerine gelecek yapım belirlendi ve Sevmek Zamanı ilk bölümüyle bugün izleyicilerin karşısına çıkıyor. Bugün elde edeceği oranlara göre geleceği hakkında da fikir verecek olan yapımda yaşanacaklar merak konusu. Ayrıca kalıcı olup olmayacağı da bu akşam az çok kendini belli edebilir. Yapım şirketi, kanal ve seyirci ilk bölüm performansını merak ediyor. Peki, dizi izlendi mi tutar mı? Sevmek Zamanı 1. bölüm reyting sonuçları haberimizde.Sevmek Zamanı konusu

Firuze, çağdaş bir Külkedisi'dir. Hem okuyan hem çalışan, akıllı ve azimli bir genç kadındır. Zor bir çocukluğun ardından kardeşleri ve onları evlat edinmiş Muhsin Baba ile sakin bir yaşam sürmektedir. Ta ki Kağan'la tanışana kadar. Bir kumaş mendile işli adının baş harfi gibi gelen naif bir aşk hikayesi, onunla birlikte bütün sevdiklerini içine alan bir kasırgaya dönüşür. Onu seven ve kollayan ailesinin erkekleriyle çevrili ve korunaklı dünyasından, Kağan'ın karanlık evrenine doğru sürüklenmeye başlar.


sevmek zamanı
 

İlhan Şen : Kağan Kerimoğlu

Deniz Işın : Firuze Yavuz

Serenay Aktaş : Leyla Kerimoğlu

Toprak Can Adıgüzel : Feryat Yavuz

Beran Soysal : Mehmet


Muttalip Müjdeci : Muhsin

Çağdaş Onur Öztürk : Taner Çeliker

Nimet İyigün : Zeynep Kerimoğlu

Onur Gözeten : Ömer

Derya Pınar Ak : Çiğdem

Ozan Yiğit : Serdar

Zeynep Oymak : Ayşegül

sevmek zamanı
 


 

Türkiye'nin en çok seyredilen kanalları arasında kıyasıya izlenme mücadelesi sürüyor. Haftanın ilk gününde de yine birbirinden çetin rakipler mevcut. FOX Ana Haber, ATV Ana Haber, Müge Anlı ile Tatlı Sert, Esra Erol'da ile birlikte Survivor program ve ana haber alanında oldukça ciddi yapımlar. Masal Şatosu: Peri Hırsızı, Kara Bela, Hababam Sınıfı gibi filmleri geçip geçöeyeceği Sevmek Zamanı'nın kaderini belirleyecek. Reyting sonuçları 10.00-10.30 arasında açıklanmaktadır.

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?