Temizlik Benim İşim 19 Ekim - 23 Ekim yarışmacıları

Televizyon ekranlarına getirdiği ferahlık ve eğlence ile binlerce kişiyi televizyon başına kilitleyen Temizlik Benim İşim'de yepyeni bir hafta başlıyor. Pazartesiden cumaya kadar yarışacak beş yarışmacının performansları sonrasında bir kişi 10 bin lirayı kazanacak. Peki, Temizlik Benim İşim 19 Ekim - 23 Ekim yarışmacıları haberimizde yer alıyor.

Televizyon 18.10.2020, 09:36 18.10.2020, 09:49 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en hijyenik yarışması Temizlik Benim İşim'de yeni bir hafta izleyicilerin karşısına çıkıyor. Geride kalan haftada yaşanan heyecanıyla izleyicileri ekran başına kilitleyen yarışma yeni yarışmacılarıyla yine eğlendirmeye devam edecek. Pazartesi günü başlayacak olan programda beş yarışmacı hünerlerini sergileyerek haftayı birinci bitirmek ve 10 bin lirayı kazanmak adına mücadele edecek. Peki Temizlik Benim İşim 19 Ekim - 23 Ekim yarışmacıları kimdir? Yaşları, meslekleri ve Instagram hesapları haberimizde.
 


Koronavirüs önlemi

Ekranların en çok izlenen yarışmalarından biri olan Temizlik Benim İşim geçtiğimiz hafta koronavirüs önlemleri kapsamında yayın hayatına ara vermişti. İzleyicilerini üzen ve hakkında binlerce araştırma yapılan yarışmanın yeni bölümleri bugünden itibaren FOX TV'de yayınlanacak.Temizliği kahkaha ile birleştiren yarışma Temizlik Benim İşim 14.00'te karşınızda olacak.


Temizlik Benim İşim 19 Ekim - 23 Ekim Ekim yarışmacıları

Yarışmada bu hafta temizlik yapacak isimler belli ancak henüz açıklanmadı. FOX TV'nin fenomen yarışması başladıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.


Kadir Ezildi kimdir?

24 yaşındaki Kadir Ezildi, özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştı. İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin beğenisini kazandı. Temizlik konusundaki takıntıları, ailesi ve komşularıyla olan ilişkilerini yansıtan videolarıyla mahalle kültürüne olan özlemimizi gidererek “ailemizin çocuğu” olmayı başardı. Özlü sözleri, esprili üslubu ve günlük yaşamdaki maceralarıyla o artık bir fenomen!  Kadir Ezildi’nin temizlik konusundaki takıntısı anne ve babasının ayrılmasından sonra başlamış. Kadir evini çok seviyor ve sürekli temizlik yapıyor. Ne var ki annesi ve erkek kardeşi bu durumdan pek de memnun değiller! Zira kendilerini evlerinde misafir gibi hissediyorlar! Bir yeri kirletmemek için sürekli diken üstünde yaşıyorlar!  Temizliğin yanı sıra düzen konusunda da takıntılı olan Kadir Ezildi, kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine ve evin dekorasyonuna harcıyor. Öyle ki evdeki mobilyaları kendi temizlik anlayışına uymadığı gerekçesiyle baştan aşağıya yenilediğini söylüyor. Market alışverişi sırasında temizlik ürünlerinin olduğu reyonda çok fazla zaman geçiriyor. Tüm ürünleri yakından inceliyor. Evin bütün temizliğini kendisi yapıyor. Yere kıl döküleceği gerekçesiyle erkek kardeşine ağda yaptıracak derecede takıntılı bir temizlik hastası! Çamaşır suyuyla ilişkisini “Temiz olması için çiçeklere bile döküyorum” diyerek açıklıyor. Ondan habersiz eve misafir gelemiyor. Gelen misafirlerin ilk olarak banyoya gitmelerini rica ediyor. Misafirlerden ayaklarını yıkayarak çoraplarını değiştirmelerini istiyor. Temizlik konusunda takıntılı olduğunun farkında fakat tedavinin bu duruma bir çözüm olacağını düşünmüyor.


Temizlik Benim İşim hakkında

“En iyi temizliği ben yaparım” diyen 5 titiz, temizlik takıntısıyla nam salan, sosyal medyada herkesin Asiyelisi olan Kadir Ezildi eşliğinde yarışacak, bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizleyecek. Kıyasıya rekabetin yaşanacağı, eğlencenin hiç eksik olmayacağı yarışmada haftanın birincisi büyük ödülün sahibi olacak. Haftanın finalinde en fazla puanı alan yarışmacı, büyük ödül 10.000 TL’nin sahibi olacak.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138