Temizlik Benim İşim Aleyna Kök kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Türkiye'nin en hijyenik yarışması Temizlik Benim İşim'de haftanın ikinci günü başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların yer aldığı haftada bugün performansını gösterecek isim Aleyna Kök oldu. İzleyiciler de hakkındaki bilgileri merak ederek arştırııyor. Peki, Temizlik Benim İşim Aleyna Kök kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde.

Televizyon 13.10.2020, 13:43 23.02.2021, 19:11 Burak ZİHNİ

Temizlik Benim İşim'în 13 Ekim 2020 Salı günü yayınlanan 232. bölümünde yarışacak yarışmacı belli oldu.  Ekranların tozunu alan, temizlik konusunda bilgiler veren ve yarışmacıların kıyasıya mücadeleye girdiği Temizlik Benim İşim'de yeni hafta başladı. Birbirinden iddialı beş ismin rekabetinde ikicn günde yarışacak yarışmacı da açıklandı.Aleyna Kök bugün kendisine verilen sürede evini temizlieyecek. Peki, Temizlik Benim İşim Aleyna Kökkimdir? Kaç yaşında ve nereli? Mesleği haberimizde yer alıyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen Temizlik Benim İşim'de yeni günün startı verildi. Birbirinden iddialı beş yarışmacının kıyasıya mücadelesinde haftanın gidişatını belirleyecek olan performanslar sergilenmeye başlanacak. Herkes kendine verilen evi belirlenen sürede tamamlamak ve en iyi şekilde temizlemek zorunda. İlk gününün yarışmacısı Aleyna Kök oldu. Peki, Temizlik Benim İşim Aleyna Kök kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Temizlik Benim İşim Aleyna Kök kimdir?

Bu haftanın ilk yarışmacısı olan Aleyna Kök 21 yaşında. Öğrenci. Aslen Ardhanlı. Ailesi ile birlikte yaşıyor. Kartal'dan programa katılıyor. Hedefi cuma günü 10 bin lirayı kazanmak. Bunu da gençlik enerjisi ile başaracağına inanıyor.

Aleyna Kök kök

Yorumlar (7)
Büşra 1 yıl önce
Aleyna kök istegram hesabi nedir ?
Büşranur 1 yıl önce
Bende bulamadım acaba bulursanız haber verirmisiniz
Seda 13 ay önce
Aleyna’nın hesabını soran arkadaşlar instagramdan Bekir Samet Aleyna yazın çıkıyor erkek arkadaşıyla ortak hesapları var onu kullanıyor
Merve 13 ay önce
Bu kızın istegram hesabı nedir ya çoook merak ediyorum bulursanız yazın buraya heleee????????????
hesabım manest.aleyna.samet 8 ay önce
kişi benim
aleyna kök 8 ay önce
cümleye yanlış başlanmış bu haftanun 2.yarışmacısı aleyna kök denilcek sevda yenice değil düzgün haber sunun.
motive 7 ay önce
hangi bölüm okuyor
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138