Temizlik Benim İşim Dilek Öztürk kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Mesleği...

Ekranların tozunu alan, temizlik konusunda bilgiler veren ve yarışmacıların kıyasıya mücadeleye girdiği Temizlik Benim İşim'de yeni hafta başladı. Birbirinden iddialı beş ismin rekabetinde ilk yarışacak yarışmacı da açıklandı. Dilek Öztürk bugün kendisine verilen sürede evini temizlieyecek. Peki, Temizlik Benim İşim Dilek Öztürk kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Mesleği haberimizde yer alıyor.

Televizyon 05.10.2020, 13:53 05.10.2020, 14:03 Burak ZİHNİ

Ekranların tozunu alan, temizlik konusunda bilgiler veren ve yarışmacıların kıyasıya mücadeleye girdiği Temizlik Benim İşim'de yeni hafta başladı. Birbirinden iddialı  beş ismin rekabetinde ilk yarışacak yarışmacı da açıklandı. Dilek Öztürk bugün kendisine verilen sürede evini temizlieyecek. Peki, Temizlik Benim İşim Dilek Öztürk kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Mesleği haberimizde yer alıyor.

Kadir Ezildi'nin sunumuyla binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen Temizlik Benim İşim'de yeni günün startı verildi. Birbirinden iddialı beş yarışmacının kıyasıya mücadelesinde haftanın gidişatını belirleyecek olan performanslar sergilenmeye başlanacak. Herkes kendine verilen evi belirlenen sürede tamamlamak ve en iyi şekilde temizlemek zorunda. İlk gününün yarışmacısı Dilek Öztürk oldu. Peki, Temizlik Benim İşim Dilek Öztürk kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.


 

Temizlik Benim İşim Dilek Öztürk kimdir?

Bu haftanın ilk yarışmacısı olan Dilek Öztürk 25 yaşında. Satış danışmanlığı yapıyor. 1 yıldır işsiz. Aslen Tokatlı. Haftaya damga vurmaya geliyor...

dilek öztürk temizlik benim işim

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138