Temizlik Benim İşim İzmir bölümleri yayınlanmadı!

FOX TV'nin sevilen yarışması Temizlik Benim İşim'de geçen hafta finalinde İzmir'deki yarışmacıların hünerlerini sergileyeceği açıklandı ama bugün İstanbul'da yeni gün başladı. İzleyiciler de bunun sebebini öğrenmek için araştırmalara başladı. Peki, Temizlik Benim İşim İzmir bölümleri neden yayınlanmadı? İşte detaylar...

Televizyon 02.11.2020, 14:25 Burak ZİHNİ

Kadir Ezildi'nin sunumu ile ekranlara gelen Temizlik Benim İşim'de yeni hafta başladı. Geçen cuma günü Fatma Hanım'ın birinciliği ile sona eren bölümde Kadir Ezildi, heyecanın İzmir'den devam edeceğini açıklamış ve büyük şehirde yaşayan vatandaşlar kendi memleketlerini izleyeceği için sevinmişti. Ancak bugün İstanbul'dan start verilmesi seyircileri şaşırttı. Nedeni de araştırılmaya başlandı. Peki, Temizlik Benim İşim İzmir bölümleri neden yayınlanmadı? İşte detaylar...Temizlik Benim İşim İzmir bölümleri neden yayınlanmadı?

Hafta içi günlerine renk getiren programın cuma gününden sonra yayınlanan fragmanda Gülcan Şahbaz yarışacaktı. Ancak bugün başlayan program Baltalimanı'ndan yani İstanbul'dan ekranlara geldi. İzleyiciler bu duruma şaşırdı. İzmir'den yayınlanmama sebebi ise belli oldu. Geçtiğimiz günlerde meydana gelen 6.9 şiddetindeki deprem sebebiyle stok bölümler yayınlanacak. İzmir etabının ne zaman ekranlara geleceği henüz belli değil.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?