Temizlik Benim İşim Merve Ambarkaya kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en hijyenik yarışması Temzilik Benim İşim'de yeni bir hafta başladı. Yarışmacıların açıkladığı ilk gün performansını sergileyecek isim de belli oldu. Buna göre kendisine verilen sürede evini temizleyecek isim Merve Ambarkaya olarak açıklandı. Peki, Temizlik Benim İşim Merve Ambarkaya kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 28.09.2020, 13:35 28.09.2020, 14:08 Burak ZİHNİ

Kadir Ezildi'nin sunumuyla binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen Temizlik Benim İşim'de yeni haftanın startı verildi. Birbirinden iddialı beş yarışmacının kıyasıya mücadelesinde birinci ismi belirleyecek olan performanslarda sergilenmeye başlanacak. Herkes kendine verilen evi belirlenen sürede tamamlamak ve en iyi şekilde temizlemek zorunda. İlk günün yarışmacısı Merve Ambarkaya oldu. Peki, Temizlik Benim İşim Merve Ambarkaya kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Temizlik Benim İşim Merve Ambarkaya kimdir?

Bu haftanın ilk yarışmacısı olan Merve Ambarkaya 28 yaşında. Ev hanımı. Evli ve 2 çocuk annesi. Aslen Sakaryalı. İki işletme açıp kapatmış. Hayalinde güzellik merkezi açmak var.

Temizlik Benim İşim Merve Ambarkaya kimdir?

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138