Temizlik Benim İşim'de kim kazandı? 18 Eylül Cuma

Türkiye'nin en hijyenik yarışması Temizlik Benim İşim'de bir hafta daha sona eriyor. Beş gün boyunca yarışan yarışmacılar arasından en çok puanı alan isim 10 bin liranın sahibi olacak. Serpil Hanım'ın performansı kazanan yarışmacının kaderini belirleyecek. İzleyiciler de bu anları merakla bekleniyor. Temizlik Benim İşim'de kim kazandı? 18 Eylül Cuma puan durumu haberimizde yer alıyor.

Televizyon 18.09.2020, 12:03 18.09.2020, 12:15 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en hijyenik yarışm programı Temizlik Benim İşim'de haftanın finali geldi. Pazartesi günü başlayan yeni sezonun yarışmacıları arasındaki mücadelede Serpil Hanım kendisine verilen evi temizleyerek ilk sırada yer alıp 10 bin liralık ödülü kazanmak amacında. Kadir Ezildi'nin puanlarıyla belirlenecek olan kazananın kim olduğu merak konusu. Peki, Temizlik Benim İşim'de kim kazandı? İşte detaylar...
 


Temizlik Benim İşim'de kim yarıştı?

Yarışmada pazartesi Özlem Biçer, salı Yasemin Kılıç, çarşamba Aysel Aytaç ve perşembe Esra Serbesoğlu yarıştı. Bugün ise Serpil Hanım marifetlerini gösterecek.
 


Temizlik Benim İşim'de kim kazandı?

Haftanın ilk günden bu yana başlayan puan savaşında Temizlik Benim İşim'in birincisi merakla araştırılıyor. Ancak Kadir Ezildi puanını açıklamadığı için henüz belli değil. Hafta finaline nokta ünlü sunucunun puanlarıyla koyulacak. Ardından yarışmanın puan durumunu ve birincisini haberimizde okuyabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?