TRT 1 Masumlar Apartmanı dizisi 14. bölüm izle | 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden bu yana milyonları televizyon karşısına kilitleyen ve sosyal medyada da fenomen haline gelen Masumlar Apartmanı 14. bölümle yerini aldı. Geride kalan haftanın ardından gözler bugüne çevrildi ve yeni bölüm sabırsızlıkla bekleniyordu. Kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için Masumlar Apartmanı dizisi 14. bölüm full, tek parça, TRT 1 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Masumlar Apartmanı 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Televizyon 15.12.2020, 07:48 15.12.2020, 19:19 Burak ZİHNİ

TRT 1'de başlayan yayın hayatıyla yeni bir yolculuğa çıkan Masumlar Apartmanı 14. bölümü ile ekranlardaki yerini aldı.Serüveni merakla beklenen dizi büyük bir ilgiyle izlendi. Kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için Masumlar Apartmanı dizisi 14. bölüm full, tek parça, TRT 1 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Masumlar Apartmanı 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Detaylar haberimizde yer alıyor.

 

Masumlar Apartmanı 14. bölüm özeti

Han, Naci’nin kendisiyle ilgili geçmişten bir sırrı bildiğini öğrenir.  Bu, Naci’ye daha da bilenmesini sağlar. Esat’tan tamamen vazgeçen Gülben, yeni bir heyecana kucak açar. İnci, Memduh’un taksi şoförlüğü yaptığını öğrendikten sonra radikal bir karar alır ama kimseye söylemez. İnci’nin kendisinden bir şeyler sakladığını fark eden Han onu takip eder ve gördüklerini yanlış anlar. Çöp evin yanmasıyla ortaya çıkan başka bir sır ise Safiye’yi allak bullak eder. Üstüne Naci hakkında öğrendiği bir gerçek Safiye’ye yıllardır sakındığı bir adım attırır. 

Masumlar Apartmanı 14. bölüm full tek parça HD izle

Salı günlerinin zirve adaylarından biri olan Masumlar Apartmanı 14. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Masumlar Apartmanı'nın 13. bölümünü TRT.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

yemin emir

söz meriç aral

aybüke pusat fotoğrafları

yağmur ün


güldür güldür show açelya topaloğlu fotoğrafları

meltem yılmazkaya

ayşegül yılmaz

begüm çağla tekin

ecem sena bayır

eda nur hancı

fatma tezcan

sevcan yaşar

ece özdikici duyal

irem helvacıoğlu fotoğrafları

MERVE OFLAZ

arka sokaklar hande başak atıcı fotoğrafları

hercai reyyan

hercai miran aslanbey


 

Masumlar Apartmanı 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1'in dizisi Masumlar Apartmanı 15. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa TRT 1.com.tr ve TRT Youtube kanalından izleyebilirsiniz

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?