Yemin 253. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin'de bir bölüm daha geride kaldı. İzleyiciler şimdi hafta ortasında yayınlanacak olan yeni bölümü merakla bekliyor ve neler yaşanacağını öğrenmek istiyor. Yemin 253. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 15.09.2020, 21:46 15.09.2020, 22:19 Burak ZİHNİ

Hafta içi prim time kuşağında yayınlanan Yemin, iddialı yürüyüşünü sürdürüyor. Emir'in yeni hayatında yaşadıklarını ele alan yapımda bugün de geride kaldı. Feride ile elektriği henüz tutmayan Emir sert ve katı tavrını sürdürmektedir. Diğer yandan da Kemal ve Narin'in aşk dolu günleri devam etmektedir. Ancak onları da büyük bir tehlike beklemektedir. Bundan sonra neler yaşanacağı da merak konusu oldu. Peki, neler yaşanacak? Yemin 252. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

 

Yemin 253. bölüm özeti

Feride ne yapıp edip o işi almıştır. Hikmet Tarhun'un bu konuda büyük insiyatifi vardır ancak Emir bu durumu sevmemekle birlikte sonrasında kabullenir. Ama kabullenip kabullanmeyeceğine de Feride'yi pişman eder. Onu aşağılar, suçlar, söyledikleri ile küçük düşürür. Feride de sonunda karşılık vererek; 'Hakaret etmenize gerek yok. Ben sizin köleniz değilim' der. 

Yemin 253. bölüm fragmanı

Kemal ve Narin'in hayatı Kumru ve Münevver sonrası ister istemez değişmiştir. Öyle ki Kumru ablası ve Kemal'in evleneceğini duyduktan sonra çileden çıkmıştır. Bu kez farklı bir koz kullanır. Narin'in görebileceği bir yerde daha önce annesi Münevver ile çektirdiği bir fotoğrafı koyar fakat Şehriye engel olur. Bir sonraki deneme ise Masal'dır. Burada da başarılı olamaz ancak denemkten de vazgeçmeyecektir.

yemin 249. bölüm özeti

yemin 249. bölüm izle

Yemin 245. bölüm

Yemin 245. bölüm

Yemin 245. bölüm
Yemin 240. bölüm

Yemin 240. bölüm

Yemin 240. bölüm


 


 


 
 

yemin aynur nuray huseynova

nuray huseynova
 

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları
 

özge yağız

 

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar

yemin emir

yağmur akdağ kimdir


Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?