Yemin 255. bölüm izle | Yemin tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'nin sevilen günlük dizisi Yemin'in bir haftası daha sona erdi. Feride ve Emir'in yanısıra Kemal ve Narin'in de hayatında yaşanacak her şey izleyicileri derinden etkileyecek. İzeyemeyenler, kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için Yemin 255. bölüm izle ve Yemin tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 18.09.2020, 13:35 18.09.2020, 21:44 Burak ZİHNİ

Cansu Tuman ve Gökberk Demirci'nin baş rollerinde oynadığı Yemin'de bir cuma günü daha geride kaldı. İzleyicisinin karşısına 51 haftadır çıkan ve en çok izlenen günlük dizi olmayı başaran yapım yine soluksuz izlendi. Kemal ve Narin'in başına gelenler herkesi üzmeye devam edecek. Diğer yandan Emir'in Feride hakkındaki düşünceleri de değişim evresine girecek gibi gözüküyor. Yeni hafta öncesinde herkes sabırsızlanıyor. İzeyemeyenler, kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için Yemin 255. bölüm izle ve Yemin tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.
 

Yemin 255. bölüm özeti

Yemin’de bu akşam ağabeyinin ölümü Feride’yi derinden sarsar. Ölmeden son bir kez ağabeyini göremeyen Feride buna sebep olan Emir’e nasıl bir tavır alacak? Ağabeyinin ölüm haberini alan Feride yıkılmıştır. Üstelik ölmeden önce son bir kez ağabeyini de görememiştir. Hiç kimseye bir şey söylemeden sözleşmeye rağmen evden giden Feride’nin ardından Emir iyice köpürür ama diğer taraftan gittiğini düşünerek başardığını düşünür. Ama Feride geri döndüğünde Emir beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Feride Emir’e karşı nasıl bir tepki gösterecek? Narin, Kumru’nun giydiği gelinlikten düşen boncuğa basıp merdivenden düştü. Büyük bir tehlike atlatan Narin’i hızla hastaneye yetiştirirler. Büyük bir tehlike atlatan Narin gözlerini açtığında korkunç bir gerçeğe uyanır. Narin’e ne oldu? Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta içi her gün 20:45’te Yemin ile Kanal 7’de…

Yemin 256. bölüm özeti ve fragmanı izle

Yemin 255. bölüm izle

yemin 255. bölüm fragmanı

Yemin 253. bölüm özeti ve fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanıYemin 255. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Yemin. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


Yemin 255. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.

KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON


Yemin 256. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri gösterdiği performansıyla dikkat çeken ve prime time kuşağındaki dizilere adeta meydan okuyan Yemin'in 256. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 255. bölüm sonrası ne zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 256. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız.

Yemin 245. bölüm

Yemin 245. bölüm

Yemin 245. bölüm

Yemin 240. bölüm

Yemin 240. bölüm

Yemin 240. bölüm


 


 


 
 

yemin aynur nuray huseynova

nuray huseynova
 

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları
 

özge yağız

 

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlaryemin emir


yağmur akdağ kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?