Yemin 256. bölüm izle

Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin'de bir bölüm daha geride kaldı. Emir ve Feride'nin arasında giderek yumuşaması beklenen ilişkide izleyiciler giderek ikili arasındaki aşkın ne zaman filizleneceğini öğrenmek istiyor. İzleyemeyenler ya da yeniden seyretmek isteyenler için Yemin 256. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 21.09.2020, 19:14 21.09.2020, 22:10 Burak Zihni

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi Yemin'de haftanın ilk günü sona erdi. Emir ve Feride'nin yanısıra Kemal ile Narin'in yaşayacakları da büyük önem taşımaktadır. Başları beladan kurtulmayan Kemal ve Narin'in bu tehlikeyi atlatacağı günler de sabırsızlıkla beklenmektedir. Ancak Kumru yine pusudadır. En ufak bir anı dahi kollar. Ablasının düşüşünde her ne kadar kastı olmasa da tek emeli Kemal'e sahip olmak ve lüks bir hayat yaşamaktır. İzleyemeyenler ya da yeniden seyretmek isteyenler için Yemin 256. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.
 

Yemin 256. bölüm özeti

Kanal 7 ekranlarının büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Yemin üçüncü sezonuyla izleyici karşısına çıkıyor. Reyhan’ın ölümünden sonra toparlanamayan Emir’in zorlu yaşam savaşı Yemin ile ekrandaki yerini alıyor. Bir yanda büyük aşkı Reyhan’ın yasını tutan Emir diğer yanda ise annesiyle hiç tanışmamış minicik bir yürek. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi ‘Yemin’ üçüncü sezonuyla hafta içi 20:45’te sevenleriyle buluşuyor. Büyük depremler yaşayan Tarhun ailesi geçen kötü günlerin ardından toparlanabilecek mi? Emir Reyhan’dan sonra nasıl bir yol seçecek? Geride kalan masum bebek aileyi bir araya getirebilecek mi? Tüm sorular Yemin ile yanıt buluyor.

yemin 257. bölüm fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanıYemin 256. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Yemin. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


Yemin 256. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON


Yemin 257. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri gösterdiği performansıyla dikkat çeken ve prime time kuşağındaki dizilere adeta meydan okuyan Yemin'in 257. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 256. bölüm sonrası ne zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 257. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız.


Yemin 245. bölüm

Yemin 245. bölüm

Yemin 245. bölüm

Yemin 240. bölüm

Yemin 240. bölüm

Yemin 240. bölüm


 


 


 
 

yemin aynur nuray huseynova

nuray huseynova
 

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları
 

özge yağız

 

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlaryemin emir


yağmur akdağ kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?