Yemin 266. bölüm izle | Yemin tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi Yemin'de bir akşam daha geride kaldı. Emir ve Feride'nin giderek birbirlerine ısındığı bölümde izleyiciler bomba gibi gelişmelere tanıklık etti. Kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için Yemin 266. bölüm izle ve Yemin tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 05.10.2020, 19:57 05.10.2020, 22:18 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin'de haftanın ilk bölümü ekranlardaydı. Seyircilerin ekran başına kilitlenip soluksuz izlediği bir bölümü daha geride bıraktığı yapımda Emir ve Feride'nin aşkıan doğru adım adım gidiliyor. Son olarak Reşit'İn tuzağından birlikte kurtulan ikili için Hikmet Bey'in aldığı karar Oya'yı şoke etmiştir. Feride, Emir'in şefkatli yönünü keşfedince ona kızmamaya başlar. Diğer yandan Kemal ve Narin'in evinde nikahın yapılamamasının şoku, üzüntüsü ve hayal kırıklığı vardır. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Yemin 263. bölüm izle seçenekleri ve Yemin tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

Yemin 266. bölüm özeti

Günlük dizi Yemin'de beklenen an gelmiştir. Reyhan ile olan evliliğinden doğan çocuğunu kabul etmeyen Emir, artık ona ısınmıştır. Hikmet Bey de torununun ismini belirlemek ve bunun için de tören yapılması gerektiğini söyler. Emir de oğluna sımsıkı sarılacağını ve yeni bir hayata başlayacağını söyler. Hikmet, Feride'nin, torununa annelik yapacağını söyler. Bu durum Oya'yı hiç memnun etmez. Öteki yandan Kemal ve Narin'in evinde olanlar izleyicileri yine üzecek. Masal, hayal ettiği evliliği görmek istiyor. Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta içi her gün 20:45’te Yemin ile Kanal 7’de…

yemin 267. bölüm

YEMİN 266. BÖLÜM FRAGMANI

emanet 265. bölüm fragmanı

Yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 259. bölüm fragmanı

yemin 258. bölüm

yemin 258. bölüm fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanıYemin 266. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Yemin. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


Yemin 266. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON


Yemin 267. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri gösterdiği performansıyla dikkat çeken ve prime time kuşağındaki dizilere adeta meydan okuyan Yemin'in 267. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 266. bölüm sonrası ne zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 267. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız.


Yemin 245. bölüm

Yemin 245. bölüm

Yemin 245. bölüm

Yemin 240. bölüm

Yemin 240. bölüm


Yemin 240. bölüm


 


 


 
 

yemin aynur nuray huseynova

nuray huseynova
 

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları
 

özge yağız

 

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlaryemin emir


yağmur akdağ kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?