Yemin 269. bölüm izle | Yemin tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'nin gün sonundaki son yapımı olan Yemin'de yepyeni bir bölüm daha izleyicilerin karşısına çıktı. Emir ve Feride'nin yakınlaşması için adım atan Songül'ün planında flaş bir gelişme yaşanır. Narin ise kendisine yapılan psikolojik çileden kurtulmak istemektedir. Diziyi kaçıranlar ya da yeniden seyretmek isteyenler için Yemin 269. bölüm tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 08.10.2020, 14:00 08.10.2020, 21:36 Burak ZİHNİ

Yemin 268. bölüm izlemek isteyen izleyiciler bu akşam da çok heyecanlıydı. Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin haftanın dördüncü bölümü ekranlardaydı. Seyircilerin ekran başına kilitlenip soluksuz izlediği bir bölümü daha geride bıraktığı yapımda Emir ve Feride'nin Sapanca yolculuğunda beklenmeyen bir gelişme yaşanır. Feride'nin komşusu Nuran, onun cezaevinden çıktığını ve bu sebeple iş bulamadığını söylerken Emir bunu duyar. O anda beyninden vurulmuşa döner. Ayrıca Narin de annesinin kendisine küçükken söylediği türküyü Kumru'nun dinletmesine rağmen görmediği için suçu ona atar. İçini acıtan bu anları gördüğü her an Kumru keyiflenecektir. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Yemin 269. bölüm izle seçenekleri ve Yemin tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

Yemin 268. bölüm özeti

Feride ile Emir, Sapanca’da baş başa kalmak zorunda kalırlar. Feride’nin çocukluğuna dair ayrıntılara şahit olan Emir bir an evvel konağa dönmek ister. İkilinin Sapanca’da yaşadıkları duygularında bir değişime sebep olacak mı? Narin’in psikolojisi altüst olmuştur. Kemal, profesyonel destek alması için ikna etmeye çalışsa da Narin dik durmaya çalışır. Kemal, Narin’in psikolojisinin düzelmesi için elinden ne gelirse yapmaktadır. Narin de normalleşmek adına Kemal ise çok önemli bir iş yemeğine gitmeyi kabul eder. Kumru her zamanki gibi devrededir ve ablasına yardım ediyormuş gibi görünüp kendisini aciz hissetmesi için elinden geleni yapar. Kumru’nun gün sonuna büyük bir planı vardır. Kumru’nun şok edici planı nedir?

yemin 269. bölüm izle

yemin 270. bölüm fragmanı

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

yemin 268. bölüm fragmanı

yemin 267. bölüm

YEMİN 266. BÖLÜM FRAGMANI

emanet 265. bölüm fragmanı

Yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 259. bölüm fragmanı

yemin 258. bölüm


yemin 258. bölüm fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanıYemin 268. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Yemin. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


Yemin 268. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

yemin emir


Yemin 270. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri gösterdiği performansıyla dikkat çeken ve prime time kuşağındaki dizilere adeta meydan okuyan Yemin'in 270. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 269. bölüm sonrası ne zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 2670. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız. 

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?