Yemin 271. bölüm izle - 12 Ekim Pazartesi son bölüm

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi Yemin'de bir hafta daha başladı. İzleyicilerin sabırsızlıkla beklediği yeni bölümde yine merak edilen birçok soru cevabını buldu. Emir ve Feride arasındaki ilişkinin nasıl bir seyir göstereceği de ilgiyle izleniyor. Kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için Yemin 271. bölüm tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 12.10.2020, 13:05 12.10.2020, 21:42 Burak ZİHNİ

Yapımcılığını Karamel Yapım'ın üstlendiği Yemin'de 55. hafta başladı. Emir ve Feride'nin konakta kavga ile başlayan ve daha sonra giderek aşka doğru ilerleyen ilişkilerinde kritik bir eşiğe gelinmişti. Sapanca'ya giden ve Feride'nin evinde kalan ikili, eve döndükten sonra tartışma yaşadı ancak araları düzeldi. Feride'nin Emir'e söylediği Yiğit sözlerinin ardından yine hararetli anlar yaşandı. Emir kendini ringe attı. Feride de peşinden gitti. O geceye dair yaşananları sorgulayan Emir hangi cevabı alacak?. Yemin 271. bölüm tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Yemin 271. bölümde neler oldu?

Feride, ringde ölmekten kurtardığı Emir'i eve getirmiştir. Emir yine aldığı darbelerden dolayı sersemlemiştir. Onu iyileştirmek için uğraşır. Kemal, gözleri görmemesinden dolayı annesine gösterdiği tepki sonrasında Narin'i uyarır. Onun için gözlerinden dahi vazgeçtiğini söyler. Bundan sonra Narin ve Münevver arasındaki ilişkinin seyri de merak konusudur. Cemre ile Talaz yeniden diziye döner. Emir'in hayatına giriş şekilleri de beklenmektedir... Kumru planlarını devam ettirir. Kemal'e hediye alır. Emir, Feride'ye 'Dün gece ile ilgili konuşmamız lazım'der. Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta içi her gün 20:45’te Yemin ile Kanal 7’de…

yemin 272. bölüm fragmanı


 

Yemin 271. bölüm izle

Giderek artan heyecanı ve bağımlılığı ile Kanal 7'de yayınlanmaya devam eden Yemin'in yeni ve son bölümü internetteki yerini de aldı.  Televizyondan izleme fırsatı bulamayan vatandaşlar için dijital dünya önemli bir kaynak ve hem Kanal 7 hem de Karamel Yapım bunu çok iyi kullanıyor. İzleyicilere birçok alternatif sunuluyor ve dizilerin daha fazla kişi tarafından izlenmesi sağlanıyor.

Kanal 7 web sitesi: Dizi yayınlandıktan sonra son bölümler ilgili dizinin kategorisine ekleniyor. Siz de www.kanal7.com.tr adresinden Yemin sekmesine tıklayarak yeni bölümleri izleyebilirsiniz.

Youtube: Yemin'in yeni bölümünü gün sonunda Youtube üzerinde tek parça olarak izleyebilirsiniz. Kanal 7 ve Karamel Yapım'ın kanallarına abone olarak bildirimleri aktif edebilirsiniz.

Dailymotion: Yemin'in bölümleri dünyadaki birçok ülkede daha izlendiği için bu platforma da yükleniyor.

İzle7.com: Kanal 7'nin video platformu olan web sitesinde de hem yeni bölümleri hem fragmanları hem de kısa kesitleri seyredebilirsiniz.

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 271. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 271. bölüm fragmanı
 

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

yemin 268. bölüm fragmanı

yemin 267. bölüm

YEMİN 266. BÖLÜM FRAGMANI

emanet 265. bölüm fragmanı

Yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 259. bölüm fragmanı

yemin 258. bölüm

yemin 258. bölüm fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanıYemin 271. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Yemin. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


Yemin 271. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

yemin emir


Yemin 272. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri gösterdiği performansıyla dikkat çeken ve prime time kuşağındaki dizilere adeta meydan okuyan Yemin'in 272. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 271. bölüm sonrası ne zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 272. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız. 

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?